DELFI

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Vai tad desas ir netīras?

Rinalds (3 g.) tikko iztīrītiem zobiem ielīdis gultiņā, bet dīdās un nu nekādi nevar aizmigt! Izdomā visādas vēlmes, beigu beigās prasa mammai desu! Saku: "Nevar vairs desu ēst, tīros zobiņus samērēsi!" Pēc pāris sekunžu pauzes atskan dziļdomīgs jautājums: "Mammu, vai tad desas ir netīras?" Piedalies JŪLIJA joku konkur

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Grūtniecība

Sveikas Māmiņas.

Sveikas varbūt kāda man var palīdzēt,kas tieši tāpat kā es cīnos,
Ko lai lieto pret kuņģa dedzināšanu es jau 24 gr ned,un no pirmās dienas cīnos ar to dedzināšanu,
kautgan bēbis man nau pirmais,bet tā cīnos pirmoreiz,un nekas man nelīdz no zālēm.

Ievietots 1. Mar 2010 09:28

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

Man palīdz ingvers, nogriežu plānu šķēlīti un apēdu, kaklā kož, bet ātri pāriet un dedzināšana arī uz laiku mitējas
Pievienots  1. Mar 2010 09:38

Atbildēt komentāram

Man palīdz zaļš kartupelis, auksts piens (tikai prātīgi maziem malciņiem), saldējums, ja nu galīgi netieku galā ar dabīgiem līdzekļiem, tad vecmātes ieteiktais Maalox (cena 2.95 Ls)

Man ingvers nelīdzēja.
Pievienots  1. Mar 2010 10:54

Atbildēt komentāram

Pagaidām vēl neko labāku kā pienu neesmu atklājusi.... pārējos tautā apspriestos variantus gan pat neesmu pamēģinājusi, jo ar šo pašu man bija līdzēts
Pievienots  1. Mar 2010 10:59

Atbildēt komentāram

Man piens vairs nelīdz.Vakar apēdu saldējumu un bija ok
Pievienots  1. Mar 2010 11:01

Atbildēt komentāram

Paaugstinatai kunga skabei cukurs nak tikai par launu.
Pievienots  1. Mar 2010 15:33

man palidzeja auksts udens
Pievienots  1. Mar 2010 11:06

Atbildēt komentāram

Ui... es arī ar to nenormāli mocījos, lai gan īpaši nekas nepalīdzēja.

Nosākuma dzēru pienu, kad vairs galīgi nevarēju izturēt, tad Rennie sūkāju. Laikam bik palīdzēja...

Saka, ja dedzina, tad mazajam daudz matiņu būs!
Pievienots  1. Mar 2010 11:26

Atbildēt komentāram

matini? Manai meitinai tikai tagad gada vecuma sak normali augt. Lidz tam cilveki teica, ka smuks puika man.
Pievienots  1. Mar 2010 17:27

Es ar briesmīgi ar dedzināšanu mocījos. Izmēģināju visu, ko tautas lidzekļi piedāvā, bet nelīdzēja. Tāpēc klausīju savu dakterīti un iegādājos Renee, nav ilgstoša iedarbība, bet palīdz.
Pievienots  1. Mar 2010 11:28

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Man vislabāk palīdz parastais sodūdens pāriet uzreiz un tik ātri neatsāk dedzināt
Pievienots  1. Mar 2010 12:54

Atbildēt komentāram

Maalox un Renee ir dargi. Jau pec 2 meneshiem saku lietot letaku variantu- magnija pienu. Pajauta aptieka, lidzekli pret paaugstinatu kunga skabi. Tas ir tas pats, kas tie dargie- paskaties sastava.

Nu protams, tam letajam nav pielikta piparmetru garsha klat. Es otraja grutnieciba mocijos ar kungi jau no 1 nedelas. Sodu gan nelieto- sabojas Tev to kungi.
Pievienots  1. Mar 2010 15:31

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Soda nav kaitīgāka par rennie, man daktere ļāva lietot abus.
Pievienots 12. Mar 2010 13:11

Nenosaukts lietotājs

Labs variants ir uzēst svaigu gurķi vai tomātu. vel ir ok Pa malkam kefīru dzert. Ka uznāk vilnis ta iedzer. Man palīdz. Man tās grēmas moka vājprātīgi. Ta dedzina ka līdz asarām . Rennie pietiek ar pusiiti,,, bet tas tados ekstremos gadijumos ja kautkur braucu un ta kefīra pa rokai.
Pievienots  1. Mar 2010 16:31

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE