Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Autors anonīms

3.5 mēn vecam zīdainim KLEPUS

man meitiņai arī 3,5 mēn un esam noķērušas klepu, pagaidām  temperatūras nav,un labi ka tā!!!
 bijām pie ārsta-trokšņu arī nav, tāpec daktere teica ka antibiotikas pagaidām nevajag lietot, lai pamēģinam ar zāļu tējām un sildošām ziedēm.
tagad sasmērēju ar terpentīna ziedi pēdiņas, krūtis un muguriņu, un noliku lai stundiņu paguļ.
Liepziedu tēju iemānīt neizdevās, iedevu savu pieniņu ar mazliet medus.
Kā cīnījāties Jūs ar klepu..? un vai ir bijis tādā vecumā?

Ievietots 26. feb 2010 17:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms


Ar terpentiina ziedi var svmeereet tikai peedinjas,kruutis var smeereet ar hustagil smeeriiti!!!


medu arii nav ieteicams dot tik mazinjam.


var taisiit inhalaacijas kumeliishu,eikalipta vai priezu!!!
Pievienots 26. feb 2010 18:00

Atbildēt komentāram

Autors anonīms


es gan medu devu un vēl tagad dodu un nekas slikts vēl nava noticis.un arī terpentīn ziedi esmu smērējusi.
Pievienots 26. feb 2010 18:22

Atbildēt komentāram

Autors anonīms


Terpentiina ziedi var smeereet beerniem no 3 gadu vecuma,un no medus ziidainim var buut alergija!!


p.s pakonsulteejieties ar savu aarstu!!!
Pievienots 26. feb 2010 20:53

Autors anonīms


man ir četri bērni vecākajam 12.g.jaunākajam 10.mēneši.un pati esu biškope.man ir ap divi simti bišu saimes.un ja to kripatiņu iedos medu bērnam nekas ļauns nenotiks.ne jau kilogramu dos uzreiz.un ja alerģija būs to uzreiz arī pamanīs.un terpentīn ziede nemaz tik slikta arī nava mamma man pašai bērnībā arī smērēja un kā redzi esmu dzīva un vesela un mani bērni arī.vienkārši visi tagad ir pieraduši pie tām ķīmiskajām zālēm un vairāk neko citu nezin.kā kas tik tā grūž kaudzēm tabletes.piemēram saviem bērniem klepu ārstēju ar melno rutku un medu.mazajam bija kādi pieci mēneši bija klepus tikai tā izārstējām.un terpentīn ziedi tieši arī ieteica mumms ģimenes ārsts.lai gan sen jau to pati zināju.un arī ne jau veselu tūbiņu ziedīs virsū.un kur tādas muļķibas var dabūt zunāt ka medu drīkst tikai no trīs gadu vecuma.es arī gribu izlasīt.
Pievienots 27. feb 2010 08:35

Autors anonīms


 Manam mazajam arī ir klepus! Cik daudz rutku ar medu tu devi savam bērniņam?Cik tādam mazam var dot? Lielajiem bērniem arī dodu,palīdz labi...
Pievienots 27. feb 2010 11:27

Autors anonīms


es pa bišķiņam pa pus teikarotītei vairākas reizes dienā.negribēja jau dzert,bet es ar mānīšanu iemānīju pa druskai.
Pievienots 27. feb 2010 15:19

Autors anonīms


 Pieaugušajiem pret kakla sāpēm palīdz medus, tāpat pret klepu lielisks līdzeklis ir piens ar medu. No kāda vecuma medu var sākt lietot bērni?
Līdz gada vecumam bērniem medu nevajadzētu lietot nekādā veidā, jo medus var izsaukt spēcīgu alerģisku reakciju. Grēko tie vecāki, kuri dod medu iekšēji un smērē uz ādas bērniem, kuri ir jaunāki par 1gada vecumu. Alerģiska reakcija uz medu var būt ļoti spēcīga, līdz pat elpošanas ceļu tūskai. 
Pievienots 27. feb 2010 17:24

Atbildēt komentāram

Autors anonīms


 Ir dzirdēts, ka klepus gadījumā bērna kājiņas sasmērē ar terpentīna ziedi un uzvelk siltas zeķītes. Vai tas ir atļauts bērniem līdz gada vecumam?
Arī ar terpentīna ziedi jābūt uzmanīgiem, īpaši uzmanīgiem, ja ģimenē ir nosliece uz alerģijām. Par terpentīna ziedes pielietošanu vajadzētu konsultēties ar savu ģimenes ārstu vai pediatrupediatre Guna Deksne.

Pievienots 27. feb 2010 17:26

Autors anonīms


nu ko jūs domājat ka tik mazam bērniņam aptiekās nopērkamie medikamenti ir mazāk kaitīgi kā medus kas ir nācis no dabas?vai labāk ir grūst antibiotikas no kurām bērniem ir pēc tam problēmas ar vēderiņu.sākas caurejas un vēl sazin kas.un tie pediatri jau daudz ko var sacīt.lai tikai mēs pirktu dārgas zāles.un arī no zālēm var būt alerģijas tā kā tas ir koks ar diviem galiem.ne jau visi ir vienādi vienam var būt alerģijas da jeb no kā citam var nebūt ne no kā.un ja nava alerģijas tad medu var dot.es dodu un nava nekādas alerģijas mans bebis medu jau nogaršoja apmēram viena mēneša vecumā.un kā tad senos laikos ārstēja bērnus kad tādas zāles nebija pieejamas vai vispār nebija.tad arī nedeva medu bērniem līdz triju gadu vecumam.muļķības.pavaicā vecākā gada gājuma cilvēkiem vai deva medu vai nedeva.
Pievienots 27. feb 2010 19:54

Atbildēt komentāram

Autors anonīms


 Līdz gada vecumam bērniem medu nevajadzētu lietot nekādā veidā,nevis 3 gadu vecumam!!!


 p.s un vai tu vari buut drosha,ka shim 3,5 vacajam beebim nebuus alergija pret medu?
Pievienots 27. feb 2010 20:34

Autors anonīms


mees varam arii parunaat par to kaada bija senos laikos ziidainju mirstiiba saliidzinot ar muusdienaam!!!!


p.s negribu ne ar vienu striideeties,bet man ir neliels sakars ar mediciinu un taapeec zinu ko raxtu!!!
Pievienots 27. feb 2010 20:37

Autors anonīms


māmiņa rakstīja,ka ir devusi ar savu pieniņu.nu cik saprotu nekas slikts nava noticis.un to uzreiz var pamanīt ja ir alerģija tad nevajag dot to medu kā jebkuras citas zāles no kurām pamana alerģiskas izpausmes zāles tak neturpina dot?ja redz, ka nava kautkas kārtībā tā pat ir ar medu un citiem pārtikas produktiem no kuriem arī var būt visvisādas alerģijas.man ir dzīves piredze un arī nevēlos ne ar vienu strīdētīes.
Pievienots 27. feb 2010 20:49

Autors anonīms


tfu tfu, liekas ka viss kār'tibā.


sūknējam ārā puņķīšus (kaut gan nepatīk jau ļoti) lieku vakarā varītu kartupeli uz krūtīm un nu jau tas klepus ir mīkstāks.


medu pagaidām nedodu, sākumā devu-nekas traks. kā jau teicu mazliet, izkausēju savā pieniņā un devu no pudelītes.


klepus atkāpjas-un retāks un mīkstāks.


a par to medu, jā lasīju daudz un dikti, bet tiešām-cik cilvēku tik viedokļu, un tieši tāpat ir arī ar ārstiem. ģimenē nevienam alerģijas uz medus produktiem nav.
Pievienots  1. mar 2010 11:30

Autors anonīms


Sildiju dranina juras sali un liku uz krutinam. Caur vairakam sedzinam un uzklajot sedzinu. Jabut uzmanigi- neliec sirds puse! Veselojaties!
Pievienots 27. feb 2010 23:04

Atbildēt komentāram

Autors anonīms


Manam puisitim arii (driiz buus 4 meen.) bija klepus. Daktere ieteica Prospan sīrupu pa pus teejkarotei 3 reizes dienaa,tas ir homeopatisks,mazajam paliidzeeja.
Pievienots 28. feb 2010 20:42

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Cik cilvēku tik viedokļu, iet laiks un mainās daudzkas... agrāk daudzkas bija savādāk ir grūti pateikt ko konkrētu, jo katrs bērniņš ir savādāks pat vieniem vecākiem, un tolaik nebija tāda interneta, kur padomu meklēt... arī es saviem pirmajiem bērniem gan medu devu gan smērēju terpantīna ziedi, nu jau ir lieli padsmitgadnieki... vēl es devu medu ar sīpoliem, nekādu alerģiju nav bijis, bet katrs gadījums ir jāskatās atsevišķi, pašai mammai vajadzētu just, kas viņas bērniņam katrā situācijā var palīdzēt, un padomus var uzklausīt, bet ne vienmēr ir jāpaklausa, un ne vienmēr ārsti arī visu var zināt...ir reizes kad ir jāklausa ārsts un ir reizes kad ir jāklausas sirds balss.
Pievienots  9. feb 2017 15:43

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Un var jau pajautāt aptiekā, tur strādā diezgan zinoši farmaceiti, ne vienmēr uzreizs ir jāpērk zāles, reizēm uzztraukumā par bērna veselību mammai pazūd lemtspējas, katrs mēs savam bērniņam gribam to labāko, un nav viena konkrēta recepte visiem, bet aprunājoties ar vairākiem cilvēkiem, viena galva gudra divas vēl gudrākas, un ārstam var pazvanīt, reizēm pietiek ar telefonisku konsultāciju, ja ir iespēja var savai mammai pajautāt kā viņa ārstēja, ir lietas kas arī mūsdienās noder no tiem senajiem laikiem. Tā pati kumelīšu tēja , tās vērtība nav zudusi, tikai jāatceras ka novārīta var aizraut vēderiņu, ja vēdera izeja normāla, tad tikai apliet vajag. tas ir tikai viens piemērs... katras māmiņas laime vesels bērniņš.
Pievienots  9. feb 2017 15:54


 

LAPAS KARTE