Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Autors anonīms

magnijs un grūtniecība

cik ilgi jūs lietojāt magnija preparātus grūtniecības laikā?vai lietojāt arī pēc dzemdībām?

Ievietots 18. jan 2010 18:47

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

pedejaa menesii nelietoju un peec  tam ar nee....
Pievienots 18. jan 2010 18:57

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Lietoju no 4 gruutnieciibas meeneesa liidz dzemdiibu diena,bet peec dzemdiibaam gan ne!
Pievienots 18. jan 2010 19:20

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Visu gruutnieciibas laiku! Peec dzemdiibaam vairs nee!
Pievienots 18. jan 2010 19:32

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

paprasi dakterei vinja jau labaak zinaas....
Pievienots 18. jan 2010 20:48

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Es domāju konsultējies šajā jautājumā ar dakteri es vispār nelietoju! Man nebija nepieciešams!
Pievienots 18. jan 2010 21:18

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

es arii dzeru magniju tikai tad,kad biju stavoklii
Pievienots 19. jan 2010 07:13

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Ja jūs pastāvīgi stresa laikā, jūs zaudējat magniju, kas palīdz to pārvarēt. Jo ilgāks un intensīvāks jūsu stress, jo vairāk jūs zaudējat minerālvielas. Jūs nokļūstat slēgtā lokā. Magnijs ne tikai palīdz grūtniecības laikā, tas ir obligāts minerāls. Jūs varat uzzināt vairāk par
Pievienots 30. jūn 18:12

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE