Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

grutnieciibas strijas!

Sveiciens!
Man ir jautaajums par gruutnieciibas strijaam. Kaadas elljas vai kreemus Juus lietojat, iesakat lietot? Esmu ceturtajaa meenesii. Es saaku lietot bio oil treshajaa meenesii. Man peec vannas vienmmer ir redzamas sarkanas sviitrinjas, bet peec tam taas nozuud. Tad tikai paliek mazas pumpinjas, taas niez.
Paldies!

Ievietots 7. dec 2009 14:28

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

es kaut kur lasiiju ka strijas varot buut iedzimtas.nju ja tavai mammai ir bijushas strijas ta  tev ar buus...

bet nezinu cik tur taisniibas...

pati neko nelietoju.

strijas it kaa nav redzamas
Pievienots  7. dec 2009 14:49

Atbildēt komentāram

Manai mammai viss vēders ar stijām ,man pec dzemdībām nevien paša T
Pievienots  8. dec 2009 12:14

Nenosaukts lietotājs

nju skaidrs

ta tam kas raxtiits neavr ticeet pa taam strijaam..

tas laikam tiesaam kaa kurai aada ir elastiiga..
Pievienots  8. dec 2009 12:17
Es arī lietoju Bio eļļu un mistiskā kārtā man vēl strijas nav parādījušās, bet toties lapraskopijas rētas no aklās zarnas operācijas sāk pazust
Tā kā domāju, ka šis ir brīnišķīgs produkts, izcelsmez vieta Āfrika - tuvāk dabai
Pievienots  7. dec 2009 14:57

Atbildēt komentāram

Kas tā par bio eļļu?
Pievienots  7. dec 2009 15:37
Es saku lietot to bio oil, tiklidz uzzinaju ka esmu stavokli, smerejos katru dienu, bet strijas tapat ir, lai gan tagad pec bebisa piedzimsanas, lietoju vel joprojam ceriba ka strijas paliks atri vien balakas. Ta ka nemaku teikt vai vins palidzeja vai ne
Pievienots  7. dec 2009 16:01
Saucās Bio-Oil es pasūtu no UK, tur lētāk - 200ml, ja nemaldos ap 10 mārciņām. vari ieiet bio-oil.com palasīt un izvēlēties sev labāko
Pievienots  7. dec 2009 16:32
Oki, paldies!
Pievienots  8. dec 2009 07:56
Man liekas,ka tie pretstriju krēmi nepalīdz.Mana meita lietoja visu grūtn.laiku,bet strijas kā šņores. Man pašai nav striju,tā,ka ar iedzimtību laikam nav sakars..Kāda nu katram ādas elastība

Pievienots  7. dec 2009 15:34

Atbildēt komentāram

Es par šo produktu uzzināju nejau grūtniecības sakarā
man draudzene nometa pamatīgi svaru ap 30kg un strijas bija nereālas un āda karājās skats nebija no jaukajiem, tad nu ārsts viņai ieteica šo eļļu - bio, salīdzinoši isā laikā viņas šausmas sāka izskatīties labāk, tā nu es paliekot stāvoklī palasīju un izrādās der arī grūtniecēm
Jāatdzīstas, ka termiņmš man nav visai liels, bet svars ir nācis klāt uz nebēdu bet striju nav
Varbūt arī tas ir iedzimts, nezinu
Pievienots  7. dec 2009 16:36

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Patieso striju daudzumu redz tikai peec dzemdiibaam, es arii smeereeju visaadas eljas un kremus kaa piemeeram "Mamma Donna" gruutnieciibas laikaa, un domaaju, ka viss baigi forshi, striju nav, bet sapliisu vienalga diezgan kapitaali! Tas atklaajaas tikai peec dzemdiibaam, kad saaku atguut savu ieprieksheejo svaru, un aada vairs nebija tik nostiepta! Tagat lietoju Bioderm kremu un iet jau uz labo pusi!
Pievienots  8. dec 2009 08:50

Atbildēt komentāram

Sveika!! Es sāku arī smērēt pretstriju krēmu "PregnaCare" jau no kāda 3. mēn., smērēju visu grūtniecības laiku regulāri, 2x dienā, izlietoju neskaitāmas tūbiņas, viena ~8- 9ls!!! Ziedu uz krūtīm, vēdera, kājām, bet nekā strijas ir visur, pilnīgi pa velti, pat lēju klāt eļļiņu pie vannas... mammai arī ir strijas...!!!
Pievienots  8. dec 2009 12:25

Atbildēt komentāram

Meitenes, kur var nopirkt tos striju krēmiņus? Un cik aptuveni maksā.?
Pievienots  9. dec 2009 16:14

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Rimi var nopirkt Deborah Bioetic- CORPO NUOVO kremu, profilaksei un jau izveidojushos striju samazinaashanai! Driikst lietot gruutnieciibas laikaa! Shis man patiik, maksaa 7,78 200ml! Var ariiaptiekaas, Drogaas un toposho  maaminju veikalos dabuut! Tikai obligaati jaaskataas, vai kremu var lietot gruutnieciibas laikaa!
Pievienots  9. dec 2009 18:36
Paldies!!!
Pievienots  9. dec 2009 19:14

Nenosaukts lietotājs

Es grūtniecības laikā lietoju Dr.Fisher pretstriju krēmu... uz vēdera nav nevienas strijas... uz dibena bija žēl smērēt, jo diezgan padārgs tas krēms 8-9Ls un dibens vienās strijās...
Ir arī Dr.Fisher gels, ieteicams pēc dušas... tas ir drusku lētās un lielāks iepakojums... sanāk ilgākam laikam... to atklāju tikai grūtniecības beigās... tagad smērēju to cerībā, ka kaut drusku strijas no dibena pazudīs...
Pievienots  9. dec 2009 20:48

Atbildēt komentāram

Es lietoju oliivu body ellinu4beernis un veederins loti liels ,tuliit arii mazajam briinuminam ir jaadzimst striju nav ilniigi nemaz
Pievienots  9. dec 2009 20:59

Atbildēt komentāram

Kas tā par eļļu? Un kur Tu to pērc?
Pievienots 14. dec 2009 19:46
Olivia body oil peerku es vinu Islandee,bet zinot to ka Latvijaa ir daudz plasaaks piedaavaajums iesaku pamekleet gan Drogaas,gan aromaterapiju bodiitees....varbuut ka Rimii arii ir
Pievienots 15. dec 2009 07:40
Kur jūs pērkat šos kremus un eļļas? Bio-Oil? Dr. Fisher?
Pievienots 14. dec 2009 19:46

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Dr.Fisher cenu ziņā aptiekā ir lētāks kā Drogās... Bet arī aptiekās ir liela cenu starpība... Es pirku drusku virs 8Ls... ir arī kurk maksā vairāk kā 9Ls..
Pievienots 15. dec 2009 07:15
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE