DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bikšu krāga

Henrijs (3 gadi) velk krekliņu nost aiz krādziņa. Mamma māca, lai krekliņu velk aiz maliņas nevis krādziņa, lai tas neizstaipās. Henrijs pilnā nopietnībā jautā: "Vai bikses arī jāvelk aiz krāgas?" Piedalies AUGUSTA joku konkursā! Balva vairāk kā 50,00 EUR vērtībā Grāmata bērniem Smurfi. Visi uz skolu!, izdevniecība Jumava (

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki & vaļasprieki

Kā adīt zeķi?:)

Kāda māmiņa mums portālam iesūtījusi lūgumu izstāstīt, kā zeķei adāms papēdis; citēju: "Mīļās māmiņas, lūdzu, palīdziet atcerēties, kā pareizi adīt zeķei papēdi. Tik sen neesmu adījusi, ka tagad tālāk par papēdi netieku." 
Lūdzu, palīdziet māmiņai, jo arī es sen neko neesmu adījusi..

Ievietots 5. Dec 2009 20:35

Ieraksti komentāru
Secība:

es vienigi varu norakstit no gramatas ja vajag jo es esmu slikta skaidrotaja
Pievienots  5. Dec 2009 20:50

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Sākumam - papēdim izvēlas tos divus virbus, kas ir abpus sākuma diegam. Labiskajā vienu noceļ, otru izada; atpakaļ kreiliskajā ada visus. Un atkal: noceļ, izada.......; atpakaļ ada visus. Tādā stilā vismaz tik rindiņas, cik uz abiem virbiem acis.
Ja kļūdos, gan jau mani kāds palabos.
Pievienots  5. Dec 2009 21:33

Atbildēt komentāram

mazulīša zeķītem var adīt arī nenoceļot...arī labisko,jo viņiem jau nevajag biezāku papēdi,tas ir kad sāk vilkt zabakos,lai ātri neizdilst
Pievienots  5. Dec 2009 23:45
  Man liekas,ka šeit ļoti viegli izskaidrots
Pievienots  5. Dec 2009 22:26

Atbildēt komentāram

Man liekas,ka šeit ļoti viegli izskaidrots
Pievienots  5. Dec 2009 22:26

Atbildēt komentāram

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE