DELFI

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Abi trīs

Ome Mikam (4,5 gadi) uzdāvinājusi jaunu spēli, kura, protams, nekavējoties jāizmēģina. Tāpēc, Miks saviļņots aicina mammu un omi pievienoties bumbiņu mešanai mērķī: "Ome un mamma, nāciet, mēs abi trīs metīsim!" Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC &nbs

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

apelsīns

hemoroīdi...

vai kādai ir nācie saskarties ar šo problēmu pēc dzemdībām? ko lietot, lai pariet?dzīvoju tālu no  ārsta

Ievietots 27. Oct 2009 18:13

Ieraksti komentāru
Secība:

FanFana

Jā, ļoti daudzas ar to saskaras. Man bija tiešām briesmīgi pēc dzemdībām (iznāca ļoti daudzi, ļoti lieli un asiņoja), bet biju pacietīga. Man lieliski palīdzēja Evijas ziede. Bet īstā, nevis aptiekā pirkta. Ziedu bieži bagātīgā kārtā. Pēc 2 ned. nebija vairs ne miņas.
Pievienots 27. Oct 2009 19:41

Atbildēt komentāram

Kur to smēriti var dabūt?

man arī tāda problēma ir un nepalīdz nekādas svecītes
Pievienots 29. Oct 2009 21:45

FanFana

Pameklē internetā kontaktus Riņķa Evijas ziedei. Man sī ziedejau ir gadiem ilgi, palīdz pret jebkuru kaiti - gan sastiepumiem, kan sasitumiem, gan klepum - resp., gandrīz visam. Ļoti noderīga lieta mājas aptieciņā.

Paralēli Evijas ziedei liku arī svecītes - smilšērkšķu.
Pievienots 30. Oct 2009 07:58

Riņķa dēls Gints ražo "Riņķa ziede" (agrākais nosaukums - Evija),
~ludarbi/rinka_ziede_agrakais_nosauk_evija.jpg
Ražotne atrodas "Zaķīši" Veselavas pag., Priekuļu novads, ražotājs IK "Riņķis G"

"Riņķa ziedi" Rīgā var iegādāties TIKAI veikalā "Magonīte" Rīgā, Lāčplēša iela 31, 26467410
vai to var nopirkt Buru ielā 3, Lielupē
(Buru ielā 3a "Riņķa ziedi" vairs netirgo, jo šis īpašums ir pārdots citiem).
"Veselības ligzdas" veikalos nevar nopirkt "Riņķa ziedi" !
Pirms pērkat ziedi, salīdziniet ar šo attēlu, šī ir īstā ziede:
~ludarbi/rinka_ziede_agrakais_nosauk_evija.jpg

p.s.
Rinķa meita Evija ražo "Evijas Rinķes dabas ziede - Evija"
Šo ziedi nopirkt jebkurā "Veselības ligzda" veikalā, piem: Brīvības iela 162

1. Uz jautājumu: kur atrodās ražotne, Evija nevēlējās atbildēt, vienīgi minēja to,
ka tā tiek ražota Latvijā.

2. Šī ziede Evija tiek vairāk reklamēta masu mēdijos, bet Ginta ražotās ziedes labākā reklāma ir cilvēku, kuri to lieto, rekomendācijas.

3. 2012.g. septembra sākumā es iegādājos "Riņķa ziedi" Buru ielā 3,
ko tur piegādā Riņķa dēls Gints, jo līdz šim tieši tur esmu šo ziedi pircis,
arī kad "Riņķa ziedes" izgudrotājs bija dzīvs.

Ņemot vērā augstākminētos faktus es uzticos "Riņķa ziedei",
kuru ražo Gints nevis citi ražotāji.
Pievienots  5. Sep 2012 15:35

juule

vari aptiekā pajautāt svecītes hemoroīdiem. der paskatīties vai pajautāt vai var lietot zīdīšanas laikā.
Pievienots 27. Oct 2009 21:15

Atbildēt komentāram

FanFana

Šķiet, ka vienīgās bija smilšērkšķu. Vismaz neko citu savulaik neatradu
Pievienots 30. Oct 2009 08:01
Ir arī ziede tūbiņā ar uzgali. Šiem līdzekļiem recepti nevajag. Gan jau aptiekā kaut ko ieteiks.
Pievienots 30. Oct 2009 08:28

Sandra

kā vecmāte pēc dzemdībām teica " užasnije".. man dakteris jau slimnīcā ieteica Višņevska ziedi - kā kompresi - svaigiem palīdzot... tā arī bija... nepāriet vienas dienas laikā, bet palīdz gan... es gan paralēli lietoju arī svecītes (zils cilvēciņš uz sarkkana rombiņa), bet ne katras ir iedarbīgas... Lai veicas!!!
Pievienots 29. Oct 2009 22:04

Atbildēt komentāram

Kniipa

kas ir hemoroidi?
Pievienots 29. Oct 2009 22:55

Atbildēt komentāram

FanFana

Palasi kaut vai te:

Ar hemoroīdu problēmu sastopas lielākā daļa mammu, kuras dzemdē bērniņus saviem spēkiem Tie ir dikti nepatīkami  un sāpīgi (traucējoši) izdalījumi (bumbuļi), kas izlien no anlās atveres
Pievienots 30. Oct 2009 08:01

Ļoti delikāta un nepatīkama tēma! Tgad kad esmu tikusi tai pāri, varu par to runāt mierīgi. Grūtniecības un arī pēc dzemdībām mocījos tik ļoti, ka vienreiz nācās saukt ātros, bet slimnīcā man laipni paziņoja: "Kamēr Jūs barojat bērnu ar krūti, ne ar ko palīdzēt nevaram!" Man izrakstīja smilšērkšķu sveces, kuras palīdzīja tikai kamēr lieto. pēc mēneša laikā iztērētiem 20 latiem, sāku domāt, ka ar to kaut kas jadara! 
Mums izdevās no absolūti dabīgiem produktiem (pamata sastāvs bišu produkti) pagatavot svecītes, kuras palīdz pēc 5 dienām, lietojot tikai 1 svecīti dienā. 
Ja ir interesenti, varu piedāvāt šīs svecītes par simbolisku maksu, jo izejmateriāli nebij no lētajiem... Gadījumā, ja nepalīdzēs esmu gan ar mieru atdot naudu! Sveces esmu devus arī radiem, viņas visiem palīdzēja! 
Vēlu Jums būt veselām, māmiņas!!! 
Pievienots  7. Sep 2011 18:45

Atbildēt komentāram

kikuciite

man palīdzēja maltas, attaukotas linsēklas ar prebiotiku inulīnu un cidonijām un burkāniem.

ēdu ar jogurtu. ēdu katru dienu reizi dienā. Vajag 3x dienā. bet man pietiek ar 1x.
Pievienots  7. Sep 2011 21:52

Atbildēt komentāram

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE