Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Man tāds jautājums,rads paņēma manas 3is bildes un aiznesa pie rumāņu tautības tantiņas..,jo nu dzīvē sanāca tā,ka sajūta itkā kāds noskaustu..nu tas notika diez gan ātri un atturēt nepaspēju,jo nu darbs un tā.Tagad man iedeva manu...

Atbildes: 407, Skatījumi: 17063, Ievietots: 30. okt 2018 12:00, pēdējās izmaiņas: vakar 16:37 Lasīt vairāk
  • Lūdzu padalieties ar atsauksmēm par dzemdībām Ventspils slimnīcā. Plānoju tur dzemdēt taču skatoties atsauksmes ir ļoti maz atsauksmju.

Atbildes: 0, Skatījumi: 41, Ievietots: vakar 16:30, pēdējās izmaiņas: vakar 16:30 Lasīt vairāk
  • ​Tuvojās izlaidumu laiks.Ja kaut kas jāizdrukā, jānokopē, jāieskenē, lai sagatavotu darbu bērnudārzam, skolai, studijām - nāc pie mums un kopē vai drukā dokumentus pats! Tas ir ĀTRI, ĒRTI un...

Atbildes: 0, Skatījumi: 66, Ievietots: 17. apr 11:37, pēdējās izmaiņas: 17. apr 11:37 Lasīt vairāk
  • Labdien! Uztrauc tāds jautājums , manam mazajam ir 2,5 mēneši un jau labu laiku tas būtu aptuveni mēnesis mazajam ir gļotaina kaka bija arī putas un vēl divreiz asins traipa pamperī lielums kā rīsa grauds.Dzīvoju Uk - tam daudz kas jāizskaidro

Atbildes: 0, Skatījumi: 167, Ievietots: 14. apr 21:22, pēdējās izmaiņas: 14. apr 21:22 Lasīt vairāk
  • Labdien! Pašlaik plānojam atvaļinājumu uz augustu-septembri, apsveram Melnkalni, skatos tūres pie Novatours https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/melnkalne-horvatija - sakiet, lūdzu, jūsu pieredzi un rekomendācijas? Vai AI sistēma ir...

Atbildes: 0, Skatījumi: 187, Ievietots: 12. apr 07:16, pēdējās izmaiņas: 12. apr 07:16 Lasīt vairāk
  • sveikas,mammas! Velos uzzināt no Jums, kāda bija Jūsu pirmā reize ar savu bērniņu dodoties pie zobārsta uz higiēnu?ari,protams,vēlos uzzināt kurš zobārsts ir labākais šajā jomā,kurš ar bērnu pratis atrast kopīgu valodu un ir...

Atbildes: 0, Skatījumi: 328, Ievietots: 7. apr 17:12, pēdējās izmaiņas: 7. apr 17:12 Lasīt vairāk
  • Taa nu sanacaa ,ka man ir Seene :( es dzivoju Arzemes-Ziemelirijaes vairakas reizes esmu bijusi pie ginekologa ,bet visas tabletes ko man ir iztraxtijushi man nu ne maz nepalidzeja !!!Lv tiku valja no savas kaites ar vaginalam svecem VAI KADA NEZIN...

Atbildes: 8, Skatījumi: 11232, Ievietots: 21. jan 2013 15:45, pēdējās izmaiņas: 7. apr 02:48 Lasīt vairāk
  • Sveiki.Bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par mūzikas festivālu apmeklētību Latvijā. Ceru uz Jūsu atsaucību un būšu pateicīga par katru atbildi. https://forms.gle/wy7yD6q1SzQh5ytp7

Atbildes: 0, Skatījumi: 995, Ievietots: 5. apr 20:56, pēdējās izmaiņas: 5. apr 20:56 Lasīt vairāk
  • Labdien!Cik Jums ilgs pagāja pēc kontracepciju tablešu pārtraukšanas lietot, līdz ieņēmāt bērniņu?Jau labu laiku sapņoju kļūt par mammu, tad nu tagad ar draugu nolēmām, kļūt par vecākiem. Tikai šķiet, kad būs vajadzīgs ilgs...

Atbildes: 0, Skatījumi: 584, Ievietots: 4. apr 10:36, pēdējās izmaiņas: 4. apr 10:36 Lasīt vairāk
  •  Aptaujas "Izvēli nosakošie faktori imunizācijai pret ērču encefalītu ." tiešā adrese ir:www.visidati.lv/aptauja/1449005261/Lūdzu Jūs piedalīties pētījumā, aizpildot aptaujas anketu.Paldies paratsaucību!!!!

Atbildes: 0, Skatījumi: 3413, Ievietots: 1. apr 11:19, pēdējās izmaiņas: 1. apr 11:19 Lasīt vairāk
  • Labdien!Lūdzu Jūs piedalīties pētījumā, aizpildot aptaujas anketu.Paldies par Jūsu atsaucību!!!!

Atbildes: 0, Skatījumi: 4025, Ievietots: 1. apr 11:12, pēdējās izmaiņas: 1. apr 11:12 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Vēlos uzrunāt mammas un tētus, kuriem ir meitas vecumā no 12 līdz 17 gadiem! Aicinu Jūs aizpildīt pētījumam paredzētu anketu, lai uzzinātu Jūsu nodomus un attieksmi par meitas vakcināciju pret cilvēka papilomas vīrusu! Anketu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 573, Ievietots: 30. mar 10:36, pēdējās izmaiņas: 30. mar 10:36 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas!Vai kāda vēl ir saskārusies ar šo augļa vēdera priekšējās sienas anomāliju-gastrošīzi? Kāda ir bijusi pieredze un cik nopietni tas apdraud mazuli?

Atbildes: 0, Skatījumi: 865, Ievietots: 27. mar 11:54, pēdējās izmaiņas: 27. mar 11:54 Lasīt vairāk
  • Labdien!Esam diplomu izgatavošanas meklējumos!Gatavojoties bērnu dārza izlaidumam nolēmām mazajiem dāvināt diplomus ar tituliem un tēliem, ar kuriem mazie asociējušies visu bērnu dārza laiku. Taču, lai tie netiktu saplēsti vēl...

Atbildes: 2, Skatījumi: 2762, Ievietots: 20. feb 13:57, pēdējās izmaiņas: 26. mar 14:28 Lasīt vairāk
  • Labvakar dāmas! Vēlos noskaidrot vai vēl kādai bērniņam ir smadzeņu cista? Liekas kopš mums pirms laika atklāja šo diagnozi nekur nekādu prātīgu rakstu neatrodu, un nevienu līdzīgu gadījumu neatrodu ar kuru varētu dalīties pieredzē...

Atbildes: 1, Skatījumi: 2278, Ievietots: 18. mar 18:40, pēdējās izmaiņas: 23. mar 16:55 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE