Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Diplomu izgatavošana

Labdien!

Esam diplomu izgatavošanas meklējumos!

Gatavojoties bērnu dārza izlaidumam nolēmām mazajiem dāvināt diplomus ar tituliem un tēliem, ar kuriem mazie asociējušies visu bērnu dārza laiku. Taču, lai tie netiktu saplēsti vēl nebeidzoties svētku ceremonijai, vēlamies stingrus, skaistus diplomus, vēlams laminētus. 

Vai varat padalīties, kur esat izgatavojuši diplomus, kādas aptuvenās cenas utml? Mazo nav daudz, tāpēc svarīgi, lai iespējama būtu maztirāža.

PALDIES!!! 

Ievietots 20. feb 13:57

Ieraksti komentāru
Secība:

zakis666

Sveiki! Ļoti forša ideja, lai mazajiem paliek par atmiņu viņu izdarības un mīļvardiņi. Diplomus izgatavojām meitas ballītei, kur tematika bija sports, katram dalībniekam izveidojām diplomus, lai nav skumji, ja nedabūja lielāku balviņu. pasūtījām Rīgā, Nebija daudz ciemiņu, ap padsmit mazajiem un liels pluss bija, ka iespējama maztirāža un diploms bija kā patiešām īsts, oficiāls dokuments, ar mūsu pašu izveidotu ballītes logo.
Pievienots 20. feb 14:06

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE