Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kāpēc Tev migla acīs?

Kādu vakaru sēžam virtuvē un dzeram tēju. Mamma, kura ik pa laikam nēsā brilles, padzeras tēju un brilles aizsvīst. Enija (3 gadi) jautā: "Mammu! Kāpēc Tev migla acīs?!"   Piedalies DECEMBRA joku konkursā! Balvā krāsaini LEGO DUPLO® mīļdzīvnieciņi pašiem mazākajiem Ļaujieties brīnišķīgiem piedzīvojumiem dzīvn

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Vid iesniedzamie ceki un to sistema

Sveiki, Gribeju lugt kadam no jums padomu kam ir bijusi saskare ar VIDa iesniedzamajiem cekiem par skolu un mediciniskajiem pakalpojumiem. Esmu izmeklejusies info par to cik valsts atmaksa un kada ir maksimala summa gada ko atmaksa, bet neko izsmelosu ta ari nav sanacis atrast. Vinu pasu majas lapa ari riktigi neparskatama. Vienkarsi pastastiet ka jums gaja ar so iestadi? Paldies

Ievietots 30. Jul 2009 13:49

Ieraksti komentāru
Secība:

Nu ieniedzam cekus ,atmaksaja 150 ls,-tad tas bija maksimums ko gada var dabut atpakal,parejais aprcelas uz nakamo gadu. Nu atmaksa 25 %.Ko tad izsmelosaku gribi zinat?
Pievienots 30. Jul 2009 13:53

Atbildēt komentāram

ne es laikam tad gribeju apstiprinat par to ko it kaa nebiju parliecinata? Bet kaa ir ar tas elektroniskas sistemas lietosanu?  Piesakoties janem lidzi pase jeb vel kaut kas?
Pievienots 30. Jul 2009 13:56
Par elekt.nemacesu pateikt.Nu virs kad gaja tad nema ari pasi lidiz. Nu cekos jabut-vardam,uzvardam un personas kodam.Var iesniegt par sievu,viru ,berniem(un mos vel kadu) cekus.Un protams iesniedzejamjabut nodoklu maksatajam
Pievienots 30. Jul 2009 14:16

Atbildēt komentāram

ka tev liekas vai mamina bernina kopsanas laika ir nodoklu maksataja, ja pabalsts ir uz teti nemts? Drosi vien tad jau taa gada ceki netiek nemti vera? Vispar skatas un nem vera tikai  tos cekus kuriem ir bijusas socialas iemaksas nodarba deveja tai gada?
Pievienots 30. Jul 2009 14:28
tik precizi nemaku teiklt,jo musu cekus iesniedza tetis. Visi tris esm vinam ka apgadajamie un kopsanas pabastu ari sanem vins.Taka visus cekus par musu gimenes medicinas un skolu lietam iesniedza tetis.
Pievienots 30. Jul 2009 14:37
nu mamma diez vai ir nodoklu maksataja,jo realu ienakumu jau vinai nav.
Pievienots 30. Jul 2009 14:38
Nodokļu atmaksa saistīta ar samaksāto Iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tātad, ja pārskata gadā (šogad) ir strādāts algots darbs un maksāts IeIN, tad nākamā gada sākumā sastāda nodokļu deklarāciju, kurā iekļauj arī t.s. "attaisnotos izdevumus", t.i., izdevumus par medicīnas pakalpojumiem un izglītību. Ja kādam ir interese vairāk par šo jautājumu, rakstiet man Draugos.lv personīgi, man ir arī VID iesniedzamās formas elektroniski EXCEL formātā, varu palīdzēt. Šobrīd var sastādīt deklarāciju par 2008. un iepriekšejiem gadiem, galvenais nosacījums ir lai būtu maksāt IeIN. Starp citu jaunās māmiņas par bērnu kopšanas atvaļinājuma laiku var piemērot Neapliekamo minimumu un arī atgūt pirms bērniņa piedzimšanas samaksāto nodokli. Par med.pakalpojumiem un izglītību izdevumus var iekļaut ģienes locekļa deklarācij.
Pievienots 30. Jul 2009 14:37

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Lūk rakstiņš par šo tēmu: Vēl iesaku zvanīt VID speciālistiem. Cik man ir nācies ar viņiem runāt, vienmēr gadījušies atsaucīgi speciālisti!   
Pievienots 30. Jul 2009 16:45

Atbildēt komentāram

Milzigs, milzigs paldies Seit vismaz paskaidrots kaa normaliem cilvekiem
Pievienots 30. Jul 2009 16:52

LAPAS KARTE