Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Autors anonīms

Vid iesniedzamie ceki un to sistema

Sveiki, Gribeju lugt kadam no jums padomu kam ir bijusi saskare ar VIDa iesniedzamajiem cekiem par skolu un mediciniskajiem pakalpojumiem. Esmu izmeklejusies info par to cik valsts atmaksa un kada ir maksimala summa gada ko atmaksa, bet neko izsmelosu ta ari nav sanacis atrast. Vinu pasu majas lapa ari riktigi neparskatama. Vienkarsi pastastiet ka jums gaja ar so iestadi? Paldies

Ievietots 30. jūl 2009 10:49

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Nu ieniedzam cekus ,atmaksaja 150 ls,-tad tas bija maksimums ko gada var dabut atpakal,parejais aprcelas uz nakamo gadu. Nu atmaksa 25 %.Ko tad izsmelosaku gribi zinat?
Pievienots 30. jūl 2009 10:53

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

ne es laikam tad gribeju apstiprinat par to ko it kaa nebiju parliecinata? Bet kaa ir ar tas elektroniskas sistemas lietosanu?  Piesakoties janem lidzi pase jeb vel kaut kas?
Pievienots 30. jūl 2009 10:56

Autors anonīms

Par elekt.nemacesu pateikt.Nu virs kad gaja tad nema ari pasi lidiz. Nu cekos jabut-vardam,uzvardam un personas kodam.Var iesniegt par sievu,viru ,berniem(un mos vel kadu) cekus.Un protams iesniedzejamjabut nodoklu maksatajam
Pievienots 30. jūl 2009 11:16

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

ka tev liekas vai mamina bernina kopsanas laika ir nodoklu maksataja, ja pabalsts ir uz teti nemts? Drosi vien tad jau taa gada ceki netiek nemti vera? Vispar skatas un nem vera tikai  tos cekus kuriem ir bijusas socialas iemaksas nodarba deveja tai gada?
Pievienots 30. jūl 2009 11:28

Autors anonīms

tik precizi nemaku teiklt,jo musu cekus iesniedza tetis. Visi tris esm vinam ka apgadajamie un kopsanas pabastu ari sanem vins.Taka visus cekus par musu gimenes medicinas un skolu lietam iesniedza tetis.
Pievienots 30. jūl 2009 11:37

Autors anonīms

nu mamma diez vai ir nodoklu maksataja,jo realu ienakumu jau vinai nav.
Pievienots 30. jūl 2009 11:38

Autors anonīms

Nodokļu atmaksa saistīta ar samaksāto Iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tātad, ja pārskata gadā (šogad) ir strādāts algots darbs un maksāts IeIN, tad nākamā gada sākumā sastāda nodokļu deklarāciju, kurā iekļauj arī t.s. "attaisnotos izdevumus", t.i., izdevumus par medicīnas pakalpojumiem un izglītību. Ja kādam ir interese vairāk par šo jautājumu, rakstiet man Draugos.lv personīgi, man ir arī VID iesniedzamās formas elektroniski EXCEL formātā, varu palīdzēt. Šobrīd var sastādīt deklarāciju par 2008. un iepriekšejiem gadiem, galvenais nosacījums ir lai būtu maksāt IeIN. Starp citu jaunās māmiņas par bērnu kopšanas atvaļinājuma laiku var piemērot Neapliekamo minimumu un arī atgūt pirms bērniņa piedzimšanas samaksāto nodokli. Par med.pakalpojumiem un izglītību izdevumus var iekļaut ģienes locekļa deklarācij.
Pievienots 30. jūl 2009 11:37

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Lūk rakstiņš par šo tēmu: Vēl iesaku zvanīt VID speciālistiem. Cik man ir nācies ar viņiem runāt, vienmēr gadījušies atsaucīgi speciālisti!   
Pievienots 30. jūl 2009 13:45

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Milzigs, milzigs paldies Seit vismaz paskaidrots kaa normaliem cilvekiem
Pievienots 30. jūl 2009 13:52


 

LAPAS KARTE