Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Grūtniecības un dzemdību radīto traumu rehabilitācija

Labdien! Uzrunāšu sievietes, kurām pēdējā gada laikā ir bijušas dzemdības. 
Plānoju veikt pētījumu par grūtniecības un dzemdību radīto traumu rehabilitāciju. Vispirms jāapzinās, cik daudz jauno māmiņu saskaras ar urīna, fekālo nesaturēšanu, mazā iegurņa orgānu izslīdējumiem, plīsumiem. Otrkārt, vai tās, kam ir šīs problēmas, apmeklē (apmeklējušas vai plāno apmeklēt) ārstniecisko vingrošanu tieši šim mērķim? 
Lūdzu, dodiet ziņu (varat rakstīt privāti), ja Jūs atbilstat šiem diviem kritērijiem! Rakstiet arī tad, ja uz vingrošanas nodarbībām neplānojat iet. Atbildes palīdzēs konkretizēt pētījuma metodes.
Droši varat uzrakstīt arī par draudzenēm, māsām, mammām. Pašlaik centīšos apjaust aptuveno statistiku, vēlāk aicināšu piedalīties pētījumā.

Ievietots 1. feb 12:45

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE