Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Mazulis neguļ

Sveikas, esmu jaunā mamma  nu jau 4 mēnešus savas puikam. Lieta tāda ,ka ar viņu mums ļoti grūti iet. Nu jau esmu tik ļoti pārgurusi ka ,man nekam vairs nav spēka. Kāpec ir tik traki? Mans mazais ir tik ļoti kašķigs ,ka vairs nezinu ko iesākt. Iesākšu ar ti ,ka puncis vēl projām sāp ,ne tik traki kā no sākuma ,bet sāp,pa to laiciņu mums atklāja piena cukura nepanesamību, lietojām lakttrāzes pulverīšus,bet tas palīdzēja būt normālai vedera izejai,jo sākumā mums bija viņa tik aķidra kā ūdens. 
 Mans mazais laiku viens pats vispār negrib pavadīt,mantas ņem ,bet tad psiho ,ka nevar paņemt,nevar mutē iebāzt u.ttt sākumā domāju ka zobi jau nāk,siekalojās kā traks,visas drēbes visu laiku slapjas ,rokas tikai pa muti dzīvojas.bet nu tādu domu atmetu,jo llaikam tomēr zobi nenāk.  Man viņam visu laiku jābūt blakus,nekur nevaru aiziiet un kur nu vēl padarît mājas darbus. Pa dienu  mēģinu nolikt gulēt,viss rokās smuki aizmidzis ,kā nolieku gultiņā,tā pec 20min augšā, reti kad sanāk nogulēt 1h. Bet mūsu murgi sākas  pa nakti. Pa nakti ceļas visu laiku ik pēc 1h ,ar grozīšanos un bļaušanu. Guļ tikai uz vēdera,kā nolieku uz muguras,tā rokas pa saigu iet un neguļ. Esmu mēģinājusi tīt autiņā,tāpat nekā. Šādi jau nu kādu mēnesi, iepriekš vismaz  3-4 h gulēja un tad cēlās ēst. Bet tagad,tas ir murgs. Es esmu vienkārši pārgurusi. Ko darīt ? Es vairs neko nesaprotu...​

Ievietots 20. jan 07:57

Ieraksti komentāru
Secība:

SanitaT

Sveika. Pēc tava aprakstītā liekas, ka mazais mokās ar vēdera sāpītēm, tāpēc labprātāk guļ uz punča un raud kad ir uz muguras. Esi mēģinājusi dot Espumisan pilienus? manējiem ar vēdera sāpītēm palīdzēja viņi. Un pirmie zobiņi nāk smagi, tāpēc ir tā trakā siekalošanās un dusmas kad nedabū mantiņu pakošļāt. Smaganiņas nav mazliet sapampušas?
Pievienots 21. jan 17:07

Atbildēt komentāram

Jaunāmamma111

Jā dodu visu laiku espumisan,mēģināju arī dot antiflat,bet tomēr labāk līdz espumisans. Nevar saprast par tām smaganām,itkā īsti nē. Tagad esmu sākusi prātot ,ka man trūkst piens vai arī viņš ir švaks. Bērna Ģimenes ārsts neko nesaka,saka ka viss kārtībā,stāstīju savam ģim ārstam,viņa saka,ka mazais gribot ēst un ka pa mēnesi 400g uzbarot ir par maz. Nesaprotu,viens saka,ka viss ok,otrs saka ,ka nav. Nu mēģināšu iedot piena maisīju un savu pieniņu arī. dot,jo neviens jau neko nevar palīdzēt.
Pievienots 22. jan 18:05

Anonīms

sveika.ja izklausas kad ir mazulim vedela sapite un tas ka ar jusu pieninju par maz vinjam ir.man tas pats bija ar meitinju naktis bija loti smagas,savu pieninju parstaj dot varbut pati esi apedusi ko tadu no ka mazulim pusas vederinjs un sap...es ta arii dariju un saku piena maisijumu un viss nokartojas.vel nem un pamase aplveida kustibas pulkstena raditaja virziena vederinju.jau laicigi vari sakt smeret uz smaganijam smeriti lai atvieglotu zobinju skelsanos....
Pievienots 26. jan 17:28

Atbildēt komentāram

Mammīteh

Labi līdz arī vaniņa.
Pievienots 31. jan 14:00

Atbildēt komentāram

LaTom

Sveika! Man ir ļoti līdzigi ar mazo dēlińu! Arī 4 mēnešus vecs puika un mēs mokamies ar vēdersāpem visu laiku! Naktīs arī neguļ un ceļas augša visu laiku un spiež pukšķus un ir ļoti nemierīgs.Pārsvarā es naktīs guļu labi ja stundas trīs vai četras. Tas pats ir arī pa dienu un ļoti daudz raud un grib tikai pa rokām un viens pats laiku nepavada. Nevar izdarīt paralēli pilnīgi neko jo līdzko viens paliek sāk histēriski raudāt un grūti pēc tam nomierināt!Esam izmeiğinājuši pilnīgi visus probiotiķus un homeopātiskās zāles bet vienīgais kas palīdz nedaudz ir espumizāns! Vairākkārt esmu par šo runājusi ar ğimenes ārstu gan neirologu gan citiem ārstiem , bet visiem viena atbilde ka tā vienkārši ir un jāgaida , kad puncis pats sevi savedis kārtība! Diemžēl man pieniņš beidzās kad mazajam bija 2 mēneši un arī lietojam bezlaktozes maisijumu, bet tas arī nedod nekādus rezultātus jo vēders ļoti gāzes tā patās. Diemžēl nekādus ieteikumus nemācēšu dod jo pašai tāda problēma un esam izmeiğinâjuši pilnīgi visu, bet vismaz vēlos atbalstīt ka neesi viena ar šādu problēmu un daudzas māmińas ar to cīnas. Es katru dienu tikai domāju lai ātrāk mazais nomierinas un palīdzu viņam visos iespējamos veidos un cerēsim ka drīz jau arī viss būs kārtībā.
Pievienots  1. feb 08:30

Atbildēt komentāram

Jaunāmamma111

Mēs arī bijām pie neirologa un dakters saka,ka avotiņš augot ātri ciet. Mums tūliņ 5 mēneši un avotiņš gandrīz jau ciet, no tā arī varot būt nemierīgs,kašķīgs,negulēt ,jo galvā spiediens un sāpot galviņa. Drīz jābrauc arī avotiņam sonogrāfiju taisīt. Un neguļ pa naktīm vēl projām. Esmu vienkārši pārgurusi,pa nakti nesanāk pagulēt līdz ar to,pa dienu grūti pilvērtīgi ar bebīti ņemties.
Pievienots  6. feb 10:43

LaTom

Jā tā arī iespējams ka mazajam galviņa sāp. Man problēma izteiktāka ar vēderu jo visu laiku burbuļo un gāzejas , bet katram bērniņam jau savi niķi un problëmas un tāda viena universāls risinâjums visiem bērniem nav lai gulētu naktis. Ļoti labi saprotu negulēšanu un pārgurumu man tieši tas pats ir.
Pievienots  7. feb 11:23

LAPAS KARTE