Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Neaug krūtis

Sveiki, man ir 18 gadi un man ir ''gandrīz pilnīgs dēlis''. Kad biju 13-17 gadus veca, daudz pīpēju un dzēru, nezinu, vai tas kaut ko ietekmē. Bet fakts ir tāds, ka man liekas, ka tādas krūtis, kādas man bija 13 gados, tieši tādas ir man tagad. Negribu nekādas lielās, jo nepatīk ka izskatās un traucē, bet nedaudz jau varētu lielākas... un nesaakiet, ka pēc dzemdībām uzaug lielākas - tas NEKAD nenotiks

Ievietots 2. jan 12:33

Ieraksti komentāru
Secība:

minnija2

Grūti teikt, vai pie vainas minētie iemesli. Bet iespējams, tā ir ģenētika - vienkārši ir sievietes ar mazām vai ļooti mazām krūtīm.
Pievienots  3. jan 12:03

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE