Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecība īrijā

Sveiki. Tā kā man ir pirmā grūtniecība, vēlējos uzzināt kāda šeit ir kārtība, ar ko sākt, kad veikt pirmo vizīti pie ginekologa? 
Šobrīd ir tikai pozitīvs tests un velkoša sajūta vēdera lejasdaļā. 

Ievietots 17. dec 2018 20:14

Ieraksti komentāru
Secība:

Kaija22

Sveika! Līdz 12. nedēļai jāaiziet pie sava GP, kas pajautās, kurā slimnīcā gribi dzemdēt. Ja nezini, tad vajadzētu ieteikt to, kas tuvāk mājām. Bet pašai tas ir jāizlemj. Un tad GP aizsūtīs info uz slimnīcu. Tad sāks nākt vēstules no slimnīcām. Vēstulēs būs info par to, kad, kur jāierodas uz vizītēm. Un būs tā, ka vienreiz būs jāiet uz slimnīcu, bet nākamajā reizē pie GP. Tā aprūpe ir dalīta- atbildību uzņemas gan GP, gan slimnīcas. Vispār jau tā grūtniecības aprūpe nav diez ko rūpīga. Tā kā šeit nav abortu, tad man liekas, ka visiem šeit vienalga. Bet toties pats dzemdēšanas process un pēcaprūpe gan ir ļoti,ļoti laba- vismaz slimnīcā, Dublinā, kur biju.
Pievienots 29. dec 2018 14:00

Atbildēt komentāram

Kaija22

....vēstules no slimnīcas*....(labojums).
Pievienots 29. dec 2018 14:03

Atbildēt komentāram

Lolafa

Sveika. Apsveicu ar lielo notikumu! Arī es nesen pievienojos topošo māmiņu pulkam. Mums gan vēl tikai (jau) sešas nedēļas No savas puses varu ieteikt kādas 3x ar intervālu ~48h nodot hcg un progesteronu, proti, hcg ir vismaz jādubultojas katrās 48h, kas liecinās, ka grūtniecība progresē labi. Progesterons jāzina, lai ja tas ir par zemu, nekavējoties varētu griezties pie ārsta. Citas meitenes teiks - kāpēc lai to vispār daritu...? Atbildu. Man pirmās 2 grūtniecības beidzās neveiksmīgi ļoti agrīnā laikā un pēc hcg un progesterona līmeņa tas jau bija paredzams Šoreiz viss izskatās lieliski un redzot ciparus augot arī sirds mierīgāka Kas attiecas uz vizīti pie ārsta... man daktere teica ka jānāk nākamnedēļ, t.i. mums būs 7 nedēļas pirmajā vizītē Ceru, ka mazliet palīdzēju
Pievienots  1. jan 13:04

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE