Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Māte aizliedz tikties ar meitu.

Lieta tāda, ka ar sievu aprecejamies pagājušo gad. Un šogad sieva vēlas skirties. Mums ir vienu gadu veca meitiņa. Grūti man bija ar darbiem bet šogad tas beidzas. Man ir stabili ienākumi un vēlos īrēt prieks mums dzīvokli. Bet lieta tāda ka palaidu sievu ar meitu pie mātes ciemoties mēnesi un tas tagad ir ieildzis jau ceturto mēnesi. Viņa vēlas skirties un neļauj ar meitiņu iziet pastaigāties un ierobežo tikšanos. Zinu ka pēc likuma tā nedrīkst. Neesmu ne alkaholikis, ne narkomāns un nespēlēju aparātus. Neesmu agresīvs un ne reizi neesmu pacēlis roku pret viņu vai meitu. Mīlu viņas ļoti no visas sirds un nevēlos skirties. Ko man darīt?

Ievietots 27. nov 2018 15:35

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Un visa tajā ir iesaistīta māte.
Pievienots 27. nov 2018 15:36

Atbildēt komentāram

Resnais2

Sūdīga situācija... Jāmēģina izrunāt
Pievienots  7. dec 2018 17:16

Atbildēt komentāram

EdgarsK

Iesaku izmantot mediācijas pakalpojumu. Pirmās 5 bezmaksas nodarbibas.
Pievienots  8. dec 2018 08:30

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE