Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Smirdu pēc zivīm

Radusies tāda problēma, ka ļoti spēcīgi smirdu pēc zivīm, ieejot telpā pārņem visu telpu un pat ārā cilvēki jūt!! Pie ginekologa biju, sataisīja visas analīzes un tur ir viss kārtībā... Mazgājos 2x dienā, drēbes katru reizi velku tīras, svaigas, nezinu kas pa problēmu, bet man jau depresija no tā, ka nevaru nekur cilvēkos iziet, visi uzreiz rausta un ķeras pie deguna. Zinu ka tieši pēc zivīm, jo vienreiz biju twlpā, kur viena tā netieši noteica "kas te pēc zivīm smird" un es pati nejūtu, bet saprotu! Nezinu ko darīt, izmisums, vispār nevēlos iet ārā no mājas jo cilvēki domā ka nemazgājos.

Ievietots 25. nov 19:31

Ieraksti komentāru
Secība:

Audra

Un ginekologs vispār neko nesaka? Varbūt problēma nav intīmajā zonā, bet dermatoloģiska.
Pievienots 11. dec 14:19

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE