Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveiki ! Gribēju pajautāt . Ko darīt,ja 5 gadīgam bērnam, nestrādā sirds muskuli , jeb tie ir ciet ? ​

Atbildes: 0, Skatījumi: 30, Ievietots: vakar 21:51, pēdējās izmaiņas: vakar 21:51 Lasīt vairāk
  • Labvakar! Esmu neizpratnē,tad lieta,ka ceturdien pēksņi saka krutis sapet un sajūta tāda,ka itka pienu dzītu krūtīs(ir viens berns,pazistamas sajūtas) un vedarapakšu vilka,sapeeja i nu jau vedars nesap ,bet krutis veljoprojām jūtigas. Mr...

Atbildes: 0, Skatījumi: 89, Ievietots: 18. nov 15:58, pēdējās izmaiņas: 18. nov 15:58 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Saistībā ar savu bakalaura darbu veicu pētījumu par ģimeņu forumiem. Ja esi vecāks (mamma vai tētis) vienam bērnam, vai, ja jaunākais bērns ir līdz 3 gadu vecs, lūdzu aizpildi anketu! Būšu ļoti pateicīga!https://goo.gl/forms/2y7DOjBTOGZTCr2l2

Atbildes: 0, Skatījumi: 183, Ievietots: 14. nov 20:04, pēdējās izmaiņas: 14. nov 20:04 Lasīt vairāk
  • Labdien! Bakalaura darba ietvaros veiktajā aptaujā par stresu, emocijām, nemieru, depresiju un humoru aicinu piedalīties jaunās māmiņas, kuru vienīgais bērns ir vecumā līdz 1 gadam. Anketa atrodama...

Atbildes: 0, Skatījumi: 233, Ievietots: 12. nov 10:04, pēdējās izmaiņas: 12. nov 10:04 Lasīt vairāk
  • ​Vai eksistē teicieni "kur piekrītu, tur piekrītu", "neturi vaļā, nav drēbju skapis" (par ledusskapi) un "garas acis" (kad cilvēks samiegojies)?Nevaru saprast, vai ģimenē iegājušies vai patiesi eksistē xD

Atbildes: 0, Skatījumi: 207, Ievietots: 11. nov 20:20, pēdējās izmaiņas: 11. nov 20:20 Lasīt vairāk
  • Sveiki. Sakiet lūdzu ko domāt. Mr pēdējās bija 27.09-02.10 un oktobrī vairs nebija tad sākās 9.11. Bet vājās. 2. 11 hcg bija negatīvs.. Ir vēl košas sāpes muguras lejas daļā un brīžam slikta dūša. Daktere teica lai uztaisu testu un...

Atbildes: 4, Skatījumi: 283, Ievietots: 10. nov 13:12, pēdējās izmaiņas: 11. nov 07:42 Lasīt vairāk
  • Padalaties ar reālu pieredzi par bišu maizi? vai tiešām ir tik laba kā slavē? gribas pamēģināt, bet baigi dārgi sanāk. 

Atbildes: 5, Skatījumi: 1067, Ievietots: 17. okt 10:33, pēdējās izmaiņas: 8. nov 16:55 Lasīt vairāk
  • Labdien!Vai kāda ir saskārusies ar šādu problēmu - grūtniecība tik tikko ir sākusies,bet ir arī acne smagā formā,ar cistiskiem veidojumiem. Dermatalogs saka,ka bez antibiotikām nekādi,jautāja vai vēlos saglabāt grūtniecību. Jo...

Atbildes: 0, Skatījumi: 318, Ievietots: 7. nov 13:09, pēdējās izmaiņas: 7. nov 13:09 Lasīt vairāk
  • Sveicināti !Man nāk galvā visādi jautājumi par koliku . Vai kadai/kādam bērniņam ir bijušas kolikas ? Varbut var pastāstīt kā sākā, kā viņas izpaudas , kā jūs cinijāties , kad beidzas? Intresee viss par kolikam . Zinu ka interneta...

Atbildes: 0, Skatījumi: 311, Ievietots: 5. nov 12:43, pēdējās izmaiņas: 5. nov 12:43 Lasīt vairāk
  • Sveiki! ​Vēl pieciem bērniņiem vecumā no 1g.6.mēn lìdz 3.g. ir iespēja pievienoties mūsu gādìgo un zinātkāro "Kastanīšu" pulciņam. Jau viena gada vecumā visi darbojas kā lieli gudrinieki. Pieteikties vari...

Atbildes: 0, Skatījumi: 316, Ievietots: 5. nov 09:05, pēdējās izmaiņas: 5. nov 09:05 Lasīt vairāk
  • Sveiki. Varbūt ir kāda māmiņa kura nesen ir dzemdējusi Anglijā un var pastāstīt kas un kā. Mani interesē bērna dokumenti un pilsonība. Es vēlos lai manam bērnam būtu Latvijas pilsonība un Latvijas dokumenenti. Es un mans vīrs esam...

Atbildes: 3, Skatījumi: 988, Ievietots: 15. okt 17:55, pēdējās izmaiņas: 3. nov 15:38 Lasīt vairāk
  • sveiki.! manai jaunkundzei ir 7 gadi,un mums piena zobinji nekrit lauka,5 gadu vecuma apaksejie 2 izkrita un viss,zobinji brasi turas un nekustas neka.vai tas ir slikti vai labi?vairums vinaas vecuma berniem ir jau pa 4-7 zobi nomainijusies.

Atbildes: 0, Skatījumi: 332, Ievietots: 2. nov 21:30, pēdējās izmaiņas: 2. nov 21:30 Lasīt vairāk
  • Man tāds jautājums,rads paņēma manas 3is bildes un aiznesa pie rumāņu tautības tantiņas..,jo nu dzīvē sanāca tā,ka sajūta itkā kāds noskaustu..nu tas notika diez gan ātri un atturēt nepaspēju,jo nu darbs un tā.Tagad man iedeva manu...

Atbildes: 1, Skatījumi: 397, Ievietots: 30. okt 12:00, pēdējās izmaiņas: 30. okt 12:02 Lasīt vairāk
  • Labdien!  Esmu Latvijas Universitātes students. Studiju ietvaros veicu nelielu darbu par bērnu dzimšanas dienām un to svinībām. Būšu ļoti pateicīgs, ja aizpildīsiet šo aptauju. Aptuvenais aizpildīšanas laiks - 5 minūtes.  Tiks...

Atbildes: 0, Skatījumi: 371, Ievietots: 30. okt 08:22, pēdējās izmaiņas: 30. okt 08:22 Lasīt vairāk
  • Sveicinātas,dāmas ! Izmisīgi meklēju.....atceros,kad draudzene gaidīja mazuli,viņa stāstīja,ka viņai uz e-pastu katru nedēļu nāca tāda kā atskaitīte ko katrā nedēļā mazais punča iemītnieks ir iemācijies vai kas konkrētā...

Atbildes: 0, Skatījumi: 730, Ievietots: 24. okt 18:57, pēdējās izmaiņas: 24. okt 18:57 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE