Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Meitenes, Vai ir kādai bijusi pieredze ar dzemdes kakliņa pesāriju (Arabin Pessary)? Kurās iestādēs jums to Latvijā uzlika? Kāda bija pieredze nēsājot? Un kāda bija noņemšana? Es dzirdēju, ka noņemšana esot daudz nepatīkamāka par...

Atbildes: 1, Skatījumi: 142, Ievietots: 20. jan 00:46, pēdējās izmaiņas: šodien 14:48 Lasīt vairāk
  • Sveikas, esmu jaunā mamma  nu jau 4 mēnešus savas puikam. Lieta tāda ,ka ar viņu mums ļoti grūti iet. Nu jau esmu tik ļoti pārgurusi ka ,man nekam vairs nav spēka. Kāpec ir tik traki? Mans mazais ir tik ļoti kašķigs ,ka vairs nezinu ko...

Atbildes: 2, Skatījumi: 193, Ievietots: 20. jan 07:57, pēdējās izmaiņas: vakar 18:05 Lasīt vairāk
  • ​Vai ir kāds cilvēks uz šīs pasaules, kuram tiešām riebjas bērni? Es runāju, nevis par gadījumu, kad bērni neizraisa nekādas sevišķas emocijas, bet gan par gadījumu, kad bērni tiešām riebjās! Ja es transporta līdzeklī ieraugu...

Atbildes: 4, Skatījumi: 981, Ievietots: 29. dec 2018 16:46, pēdējās izmaiņas: 21. jan 13:54 Lasīt vairāk
  • Kad paliku stāvoklī, bērna tēvs mani praktiski neatbalstīja, ne materiāli ne arī morāli. Līdz pēdējai dienai strādāju divos darbos lai sevi un mazuli materiāli nodrošinātu.Kad mazulis piedzima, nolēmu ka dzimšanas apliecībā viņu...

Atbildes: 1, Skatījumi: 413, Ievietots: 12. jan 20:11, pēdējās izmaiņas: 19. jan 13:35 Lasīt vairāk
  • Radusies situācija, nezinu ko lai dara.Strādāju darbā - garas stundas, naktsmaiņas, putekļi, skaļi trokšņi utt. Nevarēju vairs izturēt un uzrakstīju atlūgumu. Tagad jāatstrādā noteiktais 1 mēnesis, bet, ka tavu brīnumu - pieteicies...

Atbildes: 0, Skatījumi: 252, Ievietots: 17. jan 15:15, pēdējās izmaiņas: 17. jan 15:15 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas,Manam puikam ir 4 gadiņi, bet mums ir problēma ar runāšanu. Esam gājuši pie logopēdiem, bet nekāds lielais progress nav. Esmu dzirdējusi par tādu logopēdisko spēli CheeksUp, ar kuras palīdzību it kā var iemācīties...

Atbildes: 1, Skatījumi: 261, Ievietots: 15. jan 15:27, pēdējās izmaiņas: 16. jan 19:29 Lasīt vairāk
  • Labdien. Jau kādu laiku gatavojāmies ieņemt bērniņu. Nelietojam alkoholu, nesmēķejam, veselīgs uzturs. Plānus izjauca, kad vīrs salauza potīti diezgan nopietni. Nu jau kopš operācijas pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis. Tagad viņš...

Atbildes: 0, Skatījumi: 269, Ievietots: 16. jan 11:51, pēdējās izmaiņas: 16. jan 11:51 Lasīt vairāk
  • Sievas darbs ir saistīts ar cilvēkiem - tātad stresains, nepateicīgs un grūts! Situācija ik pa laikam sakāpinās un tad tas viss tiek nests mājās ... cieš ne tikai mani nervi, cieš arī sievas veselība un izskats. Vienā no tādām reizēm...

Atbildes: 0, Skatījumi: 208, Ievietots: 16. jan 07:51, pēdējās izmaiņas: 16. jan 07:51 Lasīt vairāk
  • Vai zināt, kur var dabūt bezmaksas psihoterapijas konsultācijas jauniešiem? Esmu dzirdējusi, ka tādas ir, tikai nezinu, kur. Internetā īsti neatradu.

Atbildes: 2, Skatījumi: 231, Ievietots: 13. jan 14:58, pēdējās izmaiņas: 14. jan 11:45 Lasīt vairāk
  • sveikas, mammas!Lūdzu padalaties par jūsu pieredzi,kad piesakas bērns,bet Jums ir mioma.. interesē reali stāsti... 

Atbildes: 0, Skatījumi: 327, Ievietots: 11. jan 18:08, pēdējās izmaiņas: 11. jan 18:08 Lasīt vairāk
  • Sveiki Mammas un Tēti. Kopa nedzīvojam, bet bērnu pieskatu brīvdienas no 5dienas vakara lidz1dienas ritam , kad aizvedu uz darzinu mazo 3gadnieci. Gribi ar mozo izceļot uz UK pie radiem , bet Māte neļauj. Dzimšanas apliecibu nedod un pasi...

Atbildes: 1, Skatījumi: 737, Ievietots: 29. dec 2018 15:51, pēdējās izmaiņas: 8. jan 13:53 Lasīt vairāk
  • Sveiki!​ ·          Parasti atbalstu tautas medicīnu un nereti, pirms vēršos pie ārsta, izmantoju to, taču pēc šī raksta izlasīšanas http://www.dermatologs.com/psoriaze-arstesana.html  sapratu, ka psoriāze acīm redzami...

Atbildes: 7, Skatījumi: 7921, Ievietots: 8. nov 2011 22:55, pēdējās izmaiņas: 8. jan 11:17 Lasīt vairāk
  • Sveikas māmiņas un tēti! Mani interesē vai kādam nav pieredze ar dziedniekiem?! Esmu dzirdejusi, ka viņu mistiskais spēks palīdz bērniem izveseļoties. Ko jūs par to domājat?! Ir kāds sastapies? Gaidīšu jūsu pieredzi un viedokli!!!

Atbildes: 15, Skatījumi: 53950, Ievietots: 2. apr 2010 12:22, pēdējās izmaiņas: 7. jan 16:55 Lasīt vairāk
  • Godātais kungs un kundze, piedāvājiet personisku aizdevumu 2% apmērā. mēs piešķiram vietējos un starptautiskos aizdevumus nopietniem un godīgiem cilvēkiem visā pasaulē. Ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: zorannatasa4@gmail.com

Atbildes: 0, Skatījumi: 136, Ievietots: 6. jan 08:05, pēdējās izmaiņas: 6. jan 08:05 Lasīt vairāk
  • Sveikas māmiņas!  Problēma tāda, ka man pāris dienas atpakal tika  konstatēts mastits. Sākuma jutu, k ir sacieejums kruti, sapratu, ka tas ir piena sastrēgums. Sāku masēt, devu mazajam zīst (cik nu tas bij iespējams, jo tur pieniņš...

Atbildes: 0, Skatījumi: 429, Ievietots: 5. jan 18:02, pēdējās izmaiņas: 5. jan 18:02 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE