Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Acne un grūtniecība...

Labdien!
Vai kāda ir saskārusies ar šādu problēmu - grūtniecība tik tikko ir sākusies,bet ir arī acne smagā formā,ar cistiskiem veidojumiem. Dermatalogs saka,ka bez antibiotikām nekādi,jautāja vai vēlos saglabāt grūtniecību. Jo nevarot paredzēt,kā šai laikā uzvedīsies šie veidojumi,ja nebūtu stāvoklī,viss būtu vienkārši - tetraciklīnaziede un viss būtu labi.
Vēl jāgaida,ko teiks ginekologs.
Vai kādai ir pieredze,vai grūtniecība nav saglabājama,jātaisa uzreiz aborts?

Ievietots 7. nov 13:09

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE