Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Koliks.

Sveicināti !
Man nāk galvā visādi jautājumi par koliku . Vai kadai/kādam bērniņam ir bijušas kolikas ? Varbut var pastāstīt kā sākā, kā viņas izpaudas , kā jūs cinijāties , kad beidzas? Intresee viss par kolikam . Zinu ka interneta ir daudz par to duskutets bet neatrodu atbildes uz saviem jautajumiem . 
Ja nevelas seit izpaust varbut varam sazinaties privaati.  Loti uztraucos par savu berninu ka jau katrs vecaks . Man sis ir pirmais bernins un pati ari esmu jauna.  Esmu noraizejusies.  
Liels paldies ja atbildi vai vismaz izlasiji . 
Ar cieņu jaunā māmiņa Linda!

Ievietots 5. nov 2018 12:43

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūta22

„Zīdaiņu kolikas” ir sindroms, kas raksturīgs zīdaiņiem no 2-3 nedēļu līdz 3-4 mēnešu vecumam. Raksturojas ar epizodisku skaļu raudāšanu, vēdera sāpēm (pievilktām kājām un sasprindzinātu vēderu), paaugstinātu kairināmību. Bez psiholoģiskiem faktoriem, iespējams ir izjaukta mikroflora – ja doti mākslīgie maisījumi papildus mātes pienam. Arī pārbarošanas rezultātā papildus var savairoties nevēlama mikroflora. Liveo pilieni ar bifidobaktērijām palīdzēs šo mikrofloras disbalansu noregulēt.
Pievienots 11. dec 2018 17:14

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE