Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Dzemdības UK

Sveiki. Varbūt ir kāda māmiņa kura nesen ir dzemdējusi Anglijā un var pastāstīt kas un kā. Mani interesē bērna dokumenti un pilsonība. Es vēlos lai manam bērnam būtu Latvijas pilsonība un Latvijas dokumenenti. Es un mans vīrs esam latvieši un Anlgijā dzīvojam 5 gadus. Un nu esam pirmā bērniņa gaidībās un domājam kas būs labāk, dzemdēt šeit vai tomēr braukt uz Latviju. Un ja dzemdēt Latvijà cik ilgi dokumentu sagatavošana lai brauktu atpakaļ uz UK. Varbūt  kāda māmiņa var padalīties ar pieredzi. Un kā ir ar bērnu pabalstiem.  Paldies. 

Ievietots 15. okt 17:55

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Ja abi vecaki ir ar Latvijas pilsonibu tad bernam var but tikai Latvijas pilsoniba. Ja dzemdesi Latvija tad sanemsi Latvija izsniegtu dzimsanas apliecibu(Latviski) tad dosies uz PILSONĪBAS UN MIGRĀCIJAS LIETU PĀRVALDI un iznemsiet zidainim pasi, Ja velaties dzivot UK un sanemt pabalstus tad dzimsnas aplieciba bus jatulko pie tulka un tikai tad pieteikties pabalstiem. Ja dzemdesi UK tad pec dzemdibam registresi bernu un sanemsi dzimsanas apliecibu (Angliski) Tad Latvijas vestnieciba pieteiksiet Latvijas pilsonibai (to agrak vareja pa pastu, bet tagad nezinu vai var) kad bus sanemts personas kods tad varesiet pieteikties pasei to izdarit var tikai vestnieciba uz vietas. Jaatceras ka pabalstiem var ieteikties tikai viena valsti,
Pievienots 19. okt 16:09

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

viennozīmīgi dzemdē UK! Tur tas viss ir bez maksas un attieksme nav sliktāka, kā LV dodot kukuli! Tāpat visas zāles antibiotikas, pārseji utt ir bez maksas, pat ja jūs tur esat "bomži"! Mana meita jūnija dzemdēja Liverpūlē. Es viņu nemaz nelaižu atgriezties. Un lai mazmeita ir angliete, var pat nerunāt latviski, galvenais, lai nav jāpiedzīvo nabadzība un pazemošana LV! Tikai LV Čakšai ir kaut kādi pieejamie pakalpojumu "grozi" atkarībā no nodokļu maksājumiem un kukulis tāpat jādod, lai par tevi neaizmirstu! Laipni lūgti Latvijā!
Pievienots 30. okt 16:37

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Augusta dzemdēju Skotijā . Nav ta ka ja abi vecaki ir ar latviesu pilsonibu ka berns nevar iegut citu pilsonibu. Manam bralena delam ir latviesu pilsoniba un britu pilsoniba maija dzemdeja arzemes. Tev piedzims mazais pectam dodies registret savu berninu . Pectam ej sija majaslapa uzpied uz iesniegums izprinte aizpildi izdari visus parejos kas tur rakstits un suti uz londonu . Londona atsutis tev atpakal berna dzimsanas dokumentus un klat lapinu ka ir sanemusi un tiks parejais nosutits atpakal menesa laika. Pectam tev atnak berna personas kods un ta talak un tad ej uz vesniecibu vai taja majaslapa un piesaki bernam taisiit pirmo pasi . Nu vismaz man ta bija un ta darisu . Tagad gaidu bernam dokumentus ka vins ir registrets par latvijas pilsoni.
Pievienots  3. nov 15:38

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE