Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Autors anonīms

Gribu skirties

tēma ir par to, kā pateikt ka gribu šķirties? Nevaru saņemties un domāju, ka viņš man pat neticēs līdz brīdim, kamēr reāli nebūšu aizgājusi un smiesies par mani nemaz neklausoties? Kā lai tādam tā normāli ieskaidro, ka viss? 
Situācija īsumā tāda- kopā ņodzīvoti 5 gadi,  Finansēs esam katrs par sevi. Kad runāšana nonāk par attiecību tēmu-notiek paziņojums, vai nu: es par tādām lietām negribu runāt, vai nu tad, kad es pasaku visu, ko es gribu sacīt, man nevis atbild kautko sakarīgu, bet pajautā, ko es no viņa šajā sakarā gribu. vērtības dzīvei pilnībā atšķiras. Un vispar,  vins labi iekārtojies, pienākumu gandrīz nekādu, ēst tiek pasniegts, bet tā jau arī savā ziņā manis pašas vaina, ka tā reiz atļāvu un tagad nožēloju..
Patreiz itkā ir brīdis, kad varētu attiecības nobeigt. Pirms vairākām dienām bija kašķis un kopš tās dienas nerunājam.. Ja godīgi, pat savā ziņā jūtos labi, kad nerunājam neko vairāk par pāris nepieciešamajiem vārdiem.. Ja iepriekšējās reizēs pie sevis ar dusmām domāju, ka viss, šķiros, tad tagad tāds iekšējs miers par to un nesmeldzīga sajūta, ka viss, esam sevi izsmēluši.. Es vienkārši attiecībām neredzu jēgu..  kā pateikt, tā lai  vins saprastu so situaciju. es nevaru aiziet ātrāk par mēnesi, neesmu LV un jāsakārto papīri un darba jautājumi, jo aizejot, domāju braukt mājās.
Otrkārt, viņam liekas, ka bez viņa neiztikšu un, ka man nav kur iet, jo redz viņš attiecībās ir baigais "vecis", bet es tik tā, bez viņa nekas neesmu

Ievietots 20. aug 11:21

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE