Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

MammaSvetlana

Bērna nemierīgums

Labdien. Man ir 4 mēnešus vecs mazulis. Mazulim ļoti nepatīk gulēt ratos, čīkst un raud līdz tas aiziet histērijā. Agrāk arī bija čīktēšana, bet tad vienalga kaut kākā aizmiga pats no sevis. Arī mājās ir tas pats, ir dienas, kad mazulis pats aizmieg gultā (protams, ar kašķīti, bet aizmieg). Ir dienas, kas aizmidzināt varu tikai uz rokām, bet liekot gultā - mazulim acis ir vaļā kā pogas un liels kašķis un asaras. Dienā uz rokām  mazulis var pavadīt pat 4h..     Arī pēdējās naktis mazulis miegā visu laiku sit sev ar rociņām, ceļ kājas ( pārsvarā ir tikai rokas), daudz groza galvu, ir nemierīgs.Pēdējo  nakti arī sācis jocīgi ieraudāties. Bieži ceļamies un ēdam. Naktī 3-4 reizes (agrāk gājam gulēt 21,22 un tad cēlās tikai pus 4 no rīta, citreiz  otrā reize pus 7 vai pat 8 no rīta. Kad ceļu no gultiņas un eju barot (lielās istabas dīvāns) tad mazulis nevar sagaidīt ēšanu un sāk skaļi raudāt kamēr vispār attaisu krūšturi. vai tas ir normāli? Varbūt jāapmeklē kāds speciālists? Protams, šobrīd karstums 32 grādi arī dara savu, bet vai šī karstā vasara visu var ietekmēt? Arī auto beņķis ir liela sāpe, jo ja ir kašķis vai nāk miegs, tad tādā aizmigt nevaram. Praktiski mūsu ilgākais brauciens var ilgt 15 minūtes. Varbūt vēl kādai ir šāda situācija?? 
 Tīt autiņā nesanāk, jo tas mazuli sanikno vēl vairāk. Ka arī pa dienām mazulis švitinās pilnīgi tā patās kā naktī...

Ievietots 31. jūl 14:57

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE