Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Autors anonīms

Blusas

Labdien! Dodiet lūdzu kādu padomu kā iznīcināt blusas mājās.Nekad tādas preteklības nebija bijušas, uzradās pāris dienu laikā un nevis dažas, bet vesela invāzija.Nevar pat normāli ieiet dzīvoklī, lec uz kājām un kož. Kaķis nobijies,baidās kāpt uz grīdas, dzīvo tikai pa plauktiem un skapjaugšām.Sūcu ar putekļu sūcēju gultu, visas citas vietas, pūtu visos caurumos sālsūdeni ļoti stipru, mazgāju ar sālsūdeni grīdu, pirku neostomazānu, arī visu mazgāju un pūtu, tāpatās ar etiķūdeni, bet viņas vienalga uzrodas velns zina no kurienes. Visas kājas man sarkanas, sakasītas, sapampušas, seja nopampusi jo man ir alerģija, dzeru suprastīnu un tavegilu lai tikai varētu uz darbu aiziet.Varbūt kāds var ieteikt kādu vēl spēcīgāku līdzekli lai tās zarazas iznīcinātu, citādi man ceļš uz slimnīcu garantēts.Tās maitas ne no kā nesprāgst, bet es jau esmu izmisumā jo nezinu ko darīt!

Ievietots 29. jūl 09:09

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Es mēģināju daudzas lietas, tikai pēc iepazīšanās ar rakstu par moskiteerze es nolēmu to iegādāties, un es jums pateiks, ka tas bija tā vērts
Pievienots  7. aug 07:22

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE