Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Bērniņa pirmās kustības

Šodien man aprit pilnas 19 grūtniecības nedēļas, gaidu savu pirmdzimto.
Sāku domāt par pirmajām mazuļa punča kustībām, parakos i-netā un sapratu ka nedabūju vēlamo atbildi....
Vai varat lūdzu padalīties zināšanas un pieredzē kā atpazīt bērna pirmās punča kustības, jo no manas dakteres neko nevarēju saprast...

Kāda grūtniecības laikā ir jāsajūt mazuļa kustības?
Pastāstiet lūdzu savu pieredzi.....

Ievietots 15. jūn 15:23

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Sveika! Man tagad ir 20.grūtniecības nedēļa, pirmās bērna kustības sajutu samērā agri, bet katrai meitenei tas notiek savādāk, biju tikko uz ultrasonogrāfiju un tieši ar ārsti par to runājām, viņa teica, ka ir meitenes, kas pirmās kustības sajūt pat tikai ap 7.mēnesi, bet ir arī tādas, kas mazus mazus pieskārienus jūt arī pat 13.nedēļā... tas ir kā kurai un Tev noteikti nav jāuztraucas par to, ka vēl nejūti! Bebis vienkārši ir ērti iekārtojies!
Pievienots 24. jūn 15:50

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE