Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Vai var tā būt kā tests rāda pozitīvu grūtniecības dēļ

mans stāsts un jautājums sākas ar to 2 gadi atpakaļ ieliku spirāli (mirēnu) viss bija kārtībā 1.7 gadus bet vienu dienu sākas problēmas ik pēc nedēļas nogalē sākās mēnešreizes tā cietos mēnesi bet tomēr izlēmu ka tas nav normāli gāju pie ginekologa, viņai pārbaudot izrādās spirāle bija izgājusi no vietas, nācās ņemt ārā uztaisot USG izrādās spirāles dēļ bija izveidojusies cista (1cm) dagteris pateica ka novērosim jo vēl maziņa. Pirmās pāris mēnešreizes bija ka pēc pulksteņa bet šomēnes aizkavējās izdomāju veikt grūtniecības testu 1 pirmais dienas vidū radīja pozitīvu atbildi pat piecas min gaidīt nevajadzēja 2 no paša rīta arī pozitīvu ir dažas grūtniecības pazīmes velkošas sāpes vēderā lejas daļā, miegainība, nogurums, reiboņi bet lasot rakstus internetā es saku šaubīties varbūt tas ir cistas dēļ

Ievietots 12. jūn 2018 17:44

Ieraksti komentāru
Secība:

nabina

Tests neuzradis pozitivu cistas del. Visticamakais ka esi stavokli.
Pievienots 14. jūn 2018 16:06

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE