Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Atbalsta grupa: “Ģimenes Eņģelis-topošajām un jaunajām māmiņām” 04.08.2018.-25.08.2018. 16.07.2018Sokrata tautskola aicina piedalīties Artas Skudras-Štarkas vadītajā ģimeņu atbalsta grupā “Ģimenes Eņģelis-topošajām un...

Atbildes: 0, Skatījumi: 56, Ievietots: vakar 12:00, pēdējās izmaiņas: vakar 12:00 Lasīt vairāk
  • Labdien! Varbūt variet palīdzēt. Ļoti meklēju dzelteno glāzi  kur virsū putna ar lielu knābi attēls. Bildīti  šeit  nevar  ielikt... atsūtīšu  privāti.Glāze ir no Rio akcijas. Varbūt jums ir mājās šāda glāze vai ziniet kādu...

Atbildes: 2, Skatījumi: 1116, Ievietots: 13. nov 2017 19:15, pēdējās izmaiņas: 15. jūl 19:43 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Varbūt kādai grūtniecei ir nepieciešamas šīs zāles. Man ir palikušas pāri 14 šlirces. Pārdodu lētāk nekā aptiekā, apm. pa 15EUR.

Atbildes: 1, Skatījumi: 777, Ievietots: 13. nov 2017 18:55, pēdējās izmaiņas: 15. jūl 19:43 Lasīt vairāk
  • Sveicinati es dzivoju arzemes un veletos uzzinat ko man dirait ja es velos ateikties no berna kur man jagriezas

Atbildes: 4, Skatījumi: 2076, Ievietots: 9. nov 2017 17:13, pēdējās izmaiņas: 15. jūl 19:42 Lasīt vairāk
  • Meitiņa intensīvi groza galvu pirms miega sevi tā aizmidzinot - It kā jau kopš pirmajām dienām tā ir un visu laiku attīstās normāli un nekas cits atskaitot nelielu tonusu kājiņās, kuras tagad ar masāžu mēģinām labot,...

Atbildes: 2, Skatījumi: 1273, Ievietots: 17. nov 2017 21:02, pēdējās izmaiņas: 15. jūl 19:42 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Varbūt šeit kāds man var palīdzēt tikt skaidrībā! Situācija tāda ka bērna tēvs neregulāri maksā uzturlīdzekļus. Esmu bijusi pie tiesu izpildītāja,rakstījusi iesniegumus. Bet vēlos lai man priekš bērna katru mēnesi būtu...

Atbildes: 4, Skatījumi: 2079, Ievietots: 17. nov 2017 12:31, pēdējās izmaiņas: 15. jūl 19:41 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Mans dēls ir pusgadu vecs, bet vēl arvien ceļas reizi naktī uzēst (baroju ar pudelīti). Pāris naktis nogulēja līdz 7 rītā, bet pieļauju, ka, tā kā bija apslimis, tas varētu būt bijis zāļu efekts. Teorētiski, ņemot vērā...

Atbildes: 20, Skatījumi: 20114, Ievietots: 17. dec 2016 11:04, pēdējās izmaiņas: 9. jūl 04:48 Lasīt vairāk
  • ​Sveicināti!Es esmu Rīgas Stradiņas universitātes Rehabilitācijas fakultātes, Mākslu terapijas maģistratūras studiju programmas drāmas terapijas studente Veronika Stāvause. Maģistra darba ietvaros veicu pētījumu par drāmas terapijas...

Atbildes: 5, Skatījumi: 2610, Ievietots: 16. sep 2017 13:25, pēdējās izmaiņas: 7. jūl 20:28 Lasīt vairāk
  • ​Mekleju kompaniju pastaigam, sarunam,izklaidem,kad gribas izvedinat galvu no ikdienas rutínas,bet nav ar ko aiziet vai parunát.Esmu mammińa 4 gadu vecam puikam, velos nomainít pazinju loku del attiecibu izbeigsanas un iegut kadu feinu...

Atbildes: 4, Skatījumi: 2173, Ievietots: 29. okt 2017 16:38, pēdējās izmaiņas: 7. jūl 20:24 Lasīt vairāk
  • sveicieniņš!!!nezinu ko nu darīt... traki plaisā āda, gan uz rokām, gan uz kājām... varbūt kāds zin, ko var darīt lietas labā  - varbūt kādai(m) ir bijis tā...paldies par atsaucību...

Atbildes: 8, Skatījumi: 2903, Ievietots: 25. okt 2017 20:00, pēdējās izmaiņas: 7. jūl 20:22 Lasīt vairāk
  • Labdien!Varbuut kaada zina... 35.nedeelja grutnieciibas, asins analiiizes uzraadija nedaudz paaugstinaatu uriinskaabi (lab.norma liidz 340, man ap 400), kas tas vipaar ir? Cik biistami? Paareejie raadiitaaji normaa, olbaltumu uriinaa nav....

Atbildes: 0, Skatījumi: 177, Ievietots: 7. jūl 14:52, pēdējās izmaiņas: 7. jūl 14:52 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Meklēju mīļu auklējamo ķiparu ārpus Latvijas ar dzīvošanu ģimenē.Nesen pati atgriezos mājās no auklītes darbu ārzemēs un vēlos šo pozitīvo pieredzi turpināt.Ir labas rekomendācijas.Visu sīkāk ē-pastā laimes90@inbox.lv

Atbildes: 0, Skatījumi: 158, Ievietots: 7. jūl 09:36, pēdējās izmaiņas: 7. jūl 09:36 Lasīt vairāk
  • Sveikas.Gribēju dzirdēt ieteikumus adot bērnu sedziņu.Kādas būtu labākās un piemērotākās dzijas, kuras ātri nesaveltos un būtu mīkstas?Kādiem vajadzētu būt izmēriem?Un varbūt labākos rakstus, kuri būtu vienkārši :)

Atbildes: 0, Skatījumi: 174, Ievietots: 7. jūl 08:16, pēdējās izmaiņas: 7. jūl 08:16 Lasīt vairāk
  • Vēlos doties strādāt uz ārzemēm. Vai kāds varētu ieteikt kādu pārbaudītu firmu,caur kuru esat aizbraukuši paši,vai kāds jūsu paziņa!?

Atbildes: 32, Skatījumi: 47630, Ievietots: 6. okt 2010 17:45, pēdējās izmaiņas: 5. jūl 02:27 Lasīt vairāk
  • Lūgums bez kaitīgiem ieradumiem, var būt arī ar savu bērnu. Uz mazāk kā pus slodzi, aptuveni 2-4h dienā, uz nenoteiktu laiku. Nodrošinu savu istabu, partiku un internetu.Galvenie pienākumi ir nogadāt vai izņemt no skoliņas četrgadnieci....

Atbildes: 0, Skatījumi: 290, Ievietots: 2. jūl 21:20, pēdējās izmaiņas: 2. jūl 21:20 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE