Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Mājdārziņā Rīgas centrā brīvas vietas vasaras beigās/rudenī!

Jāatsāk darba gaitas 2018. gada augustā/septembrī/oktobrī, bet mazais vēl būs par mazu lielā Bērnudārza gaitām?

Mēs piedāvājam zelta vidusceļu starp normatīvu bērnudārzu un ikdienu bērnam mājās divatā ar aukli - Mājdārziņu!
Mājdārziņš ir iespēja mazuļiem 10 mēnešu līdz 3 gadu vecumā ģimeniskā un mājīgā vidē apgūt visu bērnudārzā apgūstamo un, varbūt pat, vēl mazliet vairāk 
Radoša, aktīva ģimene, arī pieredzes bagāta pirmsskolas skolotāja un sertificēta auklīte, kā arī mamma un tētis saviem mazuļiem, izlolojuši omulīgu Mājdārziņu mazuļiem no vecuma, kad mazais prot patstāvīgi sēdēt un rāpot, līdz 3 gadu vecumam, kad mazajam pienācis laiks lielākiem izaicinājumiem Lielajā bērnudārzā.
Mūsu Ģimenes dārziņš ir, kā tilts starp mājām un ģimeni un Lielo Bērnudārzu, kur, saglabājot omulīgu mājas atmosfēru, mācīties draudzēties un sadzīvot ar citiem vienaudžiem, pieaugušajiem un pasaules lietu kārtību.
Atrodamies Rīgas centrā, Avotu un Matīsa ielu krustojumā.
Pie mums mazo Personību vajadzībām, interesēm un gaumei, tiek radīts viss, sākot no ēdienkartes, līdz izglītojošu un radošu ikrīta nodarbību saturam.
Mēs cenšamies realizēt apvienojumu - individuālu uzmanību katram mazulim un iespēju radoši un izglītojoši darboties, kā arī iegūt savus pirmos draugus.
Mēs piedāvājam:
* Bērncentrētu, pozitīvu, individuālu attieksmi pret katru mazuli
* Radošas, praktiskā pieredzē balstītas, vispārējo attīstību veicinošas ikdienas nodarbības, dabas eksperimenti, muzikālie rīti, nodarbības ar mālu un citiem mākslas materiāliem.
* Bērnu praktiskā pieredzē, jēgpilnas darbības veidā īstenotu Pirmsskolas izglītības programmu
* Mierīgu mājas atmosfēru, nelielu bērnu kompāniju 
* Individuālu adaptāciju (iepazīšanās periods kopā ar mammu/tēti/omīti, individuāla miega rituāla un ēdienkartes pielāgošana jaunpienācējam par godu, rūpīgi sekojam līdzi katra janpienācēja sajūtām, uzsākot Mājdārziņa gaitas )
* Daudz aktivitāšu un nodarbību pagalmā, daudz spēļu , rotaļu ar dabas materiāliem, ar un par dabu
* kvalitatīvu muzikālo noformējumu bērnu ikdienā
* Iespēju pieskatīt mazo arī vakaros/naktīs brīvdienās, ja ir vēlme atpūsties no vecāku rūpēm, nepieciešams doties komandējumā un tamlīdzīgi
* Slēgtu, virtuālu dienasgrāmatu par mūsu ikdienas piedzīvojumiem un sasniegumiem, daudz jauku fotogrāfiju no mazuļu ikdienas, aktīvu informācijas apriti starp vecākiem un Mājdārziņu par mazuļa ikdienas gaitām .
* no 1,6 gadu vecuma pilna laika apmeklējumam pašvaldības līdzfinansējumu privātam BUPS (Rīgā deklarētiem mazuļiem tie ir 130 eur, Stopiņu novadā deklarētiem mazuļiem 176-eur, Ķekavas novadā deklarētiem bērniem 156 eur/mēn, Ādažu novadā deklarētiem mazuļiem 150-eur, Garkalnes novada deklarētiem mazuļiem 136 eur, utml)
Gaidām zvanus, e-pasta vēstules, ciemiņus un jaunas iepazīšanās!
Tālrunis saziņai: 29729791, Paula; vai
NB! Maijā, jūnijā un jūlijā brīvu vietu nav!


Ievietots 12. mai 13:40

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE