Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Svīšana.

Sveiki! Varbut kads no jums zina pie kura daktera isti jaiet, ja ir nekontrolejam svisana? Citi saka ka tas ir kaut kas ar hormoniem citi ka jaieit pie adas arsta. Man nav 50 gadi kad ir karstuma vilni,  Bet man ir tikai 28 gadi bet tada sajuta ka jau pusmuzs iestajies

Ievietots 19. apr 2018 15:59

Ieraksti komentāru
Secība:

Vita, vita

Manuprāt, jadodas pie endokrinologa...
Pievienots 26. apr 2018 20:16

Atbildēt komentāram

Kapri

D vitamīna līmenis ir pārbaudīts? Svīšana var būt arī D vitamīna deficīta sekas. Ja tur viss OK, tad ļoti iespējams, ka kautkas ar hormoniem. Vari sākt ar ģimenes ārstu, nodod pilno asinsainu, D vitamīnu, dzelzi, vairogdziedzera marķierus un lēnāgarā p\ēc tam var domāt vai tur viss ok, vai varbut tiešām pie endokrinologa jādodas.
Pievienots 28. mai 2018 06:31

Atbildēt komentāram

Kapri

D vitamīns? Tā trūkums var izraisīt svīšanu
Pievienots  7. aug 2018 15:39

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE