Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

MAGNE B6 PREMIUM

Esošās un topošās māmiņas. Esmu grūtniecības 10-tajā nedēļā un man ginekoloģe ieteica lietot MAGNE B6 PREMIUM 2reiz dienā.
Vēlos zināt vai kādai arī ir bijis šis vitamīns jālieto un kāda ir jūsu pieredze ar šo vitamīnu? Un varbūt varst pastāstīt kados gadījumos ārsts iesaka grūtniecēm lietot šo vitamīnu?

Ievietots 10. apr 07:05

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Tik agrīnā gr.posmā pieredzes ar šiem vitamīniem nav. Varbūt ir vērts pakonsultēties vēl pie kāda speciālista? Jo ārstu viedokłi mēdz atškirties.
Pievienots 10. apr 10:30

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Lietoju magne b6 premium visu grūtniecības laiku. Magnijs palīdzot bēbim drošāk noturēties puncī un arī mazinot tonusu, man vismaz palīdz un lietoju 2x dienā+elevit vitamīni+omega zivju eļļa.
Pievienots 14. apr 06:31

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE