Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

MAGNE B6 PREMIUM

Esošās un topošās māmiņas. Esmu grūtniecības 10-tajā nedēļā un man ginekoloģe ieteica lietot MAGNE B6 PREMIUM 2reiz dienā.
Vēlos zināt vai kādai arī ir bijis šis vitamīns jālieto un kāda ir jūsu pieredze ar šo vitamīnu? Un varbūt varst pastāstīt kados gadījumos ārsts iesaka grūtniecēm lietot šo vitamīnu?

Ievietots 10. apr 07:05

Ieraksti komentāru
Secība:

butvins

Tik agrīnā gr.posmā pieredzes ar šiem vitamīniem nav. Varbūt ir vērts pakonsultēties vēl pie kāda speciālista? Jo ārstu viedokłi mēdz atškirties.
Pievienots 10. apr 10:30

Atbildēt komentāram

Garden_

Lietoju magne b6 premium visu grūtniecības laiku. Magnijs palīdzot bēbim drošāk noturēties puncī un arī mazinot tonusu, man vismaz palīdz un lietoju 2x dienā+elevit vitamīni+omega zivju eļļa.
Pievienots 14. apr 06:31

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE