Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Meklējam labu advokātu, ieteikumi

Labdien, 

Dzīvojam ārzemēs. Manam vīram no iepriekšējām attiecībām, kuras nu jau vairāk kā desmit gadus nav, ir dēliņš. Puika mācās internātskolā, sievietei, dēla mātei, ir meita, kura pašlaik atrodas krīzes centrā. Mātei nav labs dzīves veids, liedz tēvam kontaktēties ar dēlu - pilnīgi visos portālos un pat whatsapp aplikācijā ir nobloķējusi. Dēls mēģina atrast kontaktus ar tēti nebaidoties no mātes izdarībām. Tētis attiecīgi ir uztraucies par to, ko nākas paciest bērnam, ja māte atkal uzzinās ka abi kontaktējas. Bāriņtiesa saka, ka nav tik traki, lai noņemtu mātei mātes tiesības bet iesaka mums cīnīties par tēva un dēla saskarsmes tiesībām lielajā tiesā. Kā arī par to, lai dēls dzīvotu ar tēti, jo attiecīgo internātskolu šogad likvidēs. Prasība jāsniedz Siguldas tiesā. Vai varat mums ieteikt labu advokātu, kuram var uzticēties un kurš pārstāvētu tēvu tiesas procesos? Vai ir kādi ieteikumi kā mums pareizi rīkoties? 
Paldies. 

Ievietots 14. mar 2018 09:41

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE