Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Meklējam labu advokātu, ieteikumi

Labdien, 

Dzīvojam ārzemēs. Manam vīram no iepriekšējām attiecībām, kuras nu jau vairāk kā desmit gadus nav, ir dēliņš. Puika mācās internātskolā, sievietei, dēla mātei, ir meita, kura pašlaik atrodas krīzes centrā. Mātei nav labs dzīves veids, liedz tēvam kontaktēties ar dēlu - pilnīgi visos portālos un pat whatsapp aplikācijā ir nobloķējusi. Dēls mēģina atrast kontaktus ar tēti nebaidoties no mātes izdarībām. Tētis attiecīgi ir uztraucies par to, ko nākas paciest bērnam, ja māte atkal uzzinās ka abi kontaktējas. Bāriņtiesa saka, ka nav tik traki, lai noņemtu mātei mātes tiesības bet iesaka mums cīnīties par tēva un dēla saskarsmes tiesībām lielajā tiesā. Kā arī par to, lai dēls dzīvotu ar tēti, jo attiecīgo internātskolu šogad likvidēs. Prasība jāsniedz Siguldas tiesā. Vai varat mums ieteikt labu advokātu, kuram var uzticēties un kurš pārstāvētu tēvu tiesas procesos? Vai ir kādi ieteikumi kā mums pareizi rīkoties? 
Paldies. 

Ievietots 14. mar 09:41

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE