Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Labvakar. Meita 1g un 1o mēneši norija lodīšpildspalvas kodoliņa metālisko daļu. Zvanījām ārstam teica ja nav izmaiņas uzvedība un pašsajūtā lai gaidam kad svešķermenis parādas podiņā.Vai kādai ir bijusi pieredze?Vai tiešām nav pamats uztraukties?

Atbildes: 0, Skatījumi: 21, Ievietots: vakar 20:58, pēdējās izmaiņas: vakar 20:58 Lasīt vairāk
  • Atjaunosim savu ķermeni un garu ar vannas putām, kuras pagatavotas no dabīgām ēteriskajām eļļām. Tās veido bagātīgas putas un ir īpaši maigas un patīkamas ādai. Droši lietojamas arī mazuļiem jo  nekairina acis un...

Atbildes: 0, Skatījumi: 33, Ievietots: vakar 10:58, pēdējās izmaiņas: vakar 10:58 Lasīt vairāk
  • Vasaras logu šķidruma koncentrāts Industriālā un sadzīves ķīmija Vasaras logu šķidruma koncentrāts, kuru izmanto jau daudzi uzņēmumi: transporta kompānijas, pasažieru pārvadātājkompānijas, autoservisi,...

Atbildes: 0, Skatījumi: 16, Ievietots: vakar 10:55, pēdējās izmaiņas: vakar 10:55 Lasīt vairāk
  • Labdien, esošās un topošās mammītes!esmu pirmā bērniņa gaidībās 19 ned.+4dienas.Vēlos noskiadrot Jūsu pieredzi par zobārsta un acu ārsta apmeklējumu grūtniecības laikā. Man ginekoloģe ieteica apmeklēt zobārtsu un acu ārstu, bet...

Atbildes: 0, Skatījumi: 71, Ievietots: 19. jūn 09:26, pēdējās izmaiņas: 19. jūn 09:26 Lasīt vairāk
  • Sveikas. Droši vien šeit jau ir bijušas diskusijas par hematomām grūtniecības sākumā. Man dēļ asiņošanas to atklāja 8.nedēļā. Lietoju Duphaston un ievēroju mierīgāku režīmu. Nu 2 nedēļu laikā tā ir palielinājusies un ārste...

Atbildes: 0, Skatījumi: 100, Ievietots: 17. jūn 07:04, pēdējās izmaiņas: 17. jūn 07:04 Lasīt vairāk
  • Šodien man aprit pilnas 19 grūtniecības nedēļas, gaidu savu pirmdzimto.Sāku domāt par pirmajām mazuļa punča kustībām, parakos i-netā un sapratu ka nedabūju vēlamo atbildi....Vai varat lūdzu padalīties zināšanas un pieredzē kā...

Atbildes: 0, Skatījumi: 128, Ievietots: 15. jūn 15:23, pēdējās izmaiņas: 15. jūn 15:23 Lasīt vairāk
  • Labvakar, velejos uzzinat stastus kā ir ka ir gaidāms trešais  berniņš? Kadu bridi bij doma pietiek ar 2 berniņiem, un te aizdomas ka iespejams bus pieteicies vel viens. Uztraucos kā ir gaidit jau 37gados!?

Atbildes: 2, Skatījumi: 434, Ievietots: 22. mai 19:59, pēdējās izmaiņas: 15. jūn 15:01 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Mans dēls ir pusgadu vecs, bet vēl arvien ceļas reizi naktī uzēst (baroju ar pudelīti). Pāris naktis nogulēja līdz 7 rītā, bet pieļauju, ka, tā kā bija apslimis, tas varētu būt bijis zāļu efekts. Teorētiski, ņemot vērā...

Atbildes: 19, Skatījumi: 9508, Ievietots: 17. dec 2016 11:04, pēdējās izmaiņas: 14. jūn 19:21 Lasīt vairāk
  • mans stāsts un jautājums sākas ar to 2 gadi atpakaļ ieliku spirāli (mirēnu) viss bija kārtībā 1.7 gadus bet vienu dienu sākas problēmas ik pēc nedēļas nogalē sākās mēnešreizes tā cietos mēnesi bet tomēr izlēmu ka tas nav...

Atbildes: 1, Skatījumi: 178, Ievietots: 12. jūn 17:44, pēdējās izmaiņas: 14. jūn 16:06 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas un tēti!Šobrīd esmu darba meklējumos. Bet kā, varbūt, liela daļa no Jums esmu pilna laika vecāks gadīgam pusītim un decembrī jau arī otrajam bērniņam.Bet zinot mūsu republikas ekonomisko stāvokli ar viena vecāka algu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 160, Ievietots: 14. jūn 11:37, pēdējās izmaiņas: 14. jūn 11:37 Lasīt vairāk
  • Labdien. Esmu dekrēta atvaļinājumā. Gribu mācīties masāžu. Ļoti iepātīkas programma SPA Speciālists, SPA skolā - www.spaschool.lv . Attieksmē ļoti pozītīva, starptautiskais diploms. Ko teiksiet? 

Atbildes: 0, Skatījumi: 138, Ievietots: 13. jūn 12:49, pēdējās izmaiņas: 13. jūn 12:49 Lasīt vairāk
  • Vai Tavs bērns sapņo par zirgiem dienu un nakti? Vai grib visus suvenīrus ar zirgiem? Tad ved bērnu uz mūsu nometni, kur viņam būs iespēja apgūt jāšanu zirga mugurā, zirga sagatavošanu, apčubināšanu, saprast zirga dabu un citas...

Atbildes: 0, Skatījumi: 116, Ievietots: 13. jūn 10:15, pēdējās izmaiņas: 13. jūn 10:15 Lasīt vairāk
  • mans stāsts un jautājums sākas ar to 2 gadi atpakaļ ieliku spirāli (mirēnu) viss bija kārtībā 1.7 gadus bet vienu dienu sākas problēmas ik pēc nedēļas nogalē sākās mēnešreizes tā cietos mēnesi bet tomēr izlēmu ka tas nav...

Atbildes: 0, Skatījumi: 188, Ievietots: 12. jūn 16:27, pēdējās izmaiņas: 12. jūn 16:27 Lasīt vairāk
  • ​Labdien! Vēlētos lūgt jūsu palīdzību. Esmu pirmā kursa studente un rakstu kursa darbu par - "Tēvu un māšu attieksmi pret sociālo kampaņas reklāmu "Būt tēvam - tā ir māksla""Es būtu ļoti pateicīga, ja jūs...

Atbildes: 0, Skatījumi: 169, Ievietots: 8. jūn 18:30, pēdējās izmaiņas: 8. jūn 18:30 Lasīt vairāk
  • Vai aizpildīsiet https://www.calkoo.com/lv/grutniecibas-kalkulators , ir tikai jāzin pirmā diena no Jūsu MR datuma. Gribētu zināt vai Jums tur rādījumi sakrīt?! Jauku dienu

Atbildes: 0, Skatījumi: 232, Ievietots: 8. jūn 12:52, pēdējās izmaiņas: 8. jūn 12:52 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE