Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Labdien, Meklēju labu psihoterapeitu - ārstu Valmieras vai Smiltenes vai Strenču tuvumā!Zinu, ka katram jau savs, bet lūdzu ieteikumus, jo tos, kurus varu atrast internetā kaut kā līdz galam neuzrunā. Pie viena esmu bijusi, bet nespēju...

Atbildes: 1, Skatījumi: 284, Ievietots: 12. sep 13:51, pēdējās izmaiņas: 18. sep 21:34 Lasīt vairāk
  • ​Ladbien dāmas.Gribu padalīties savā interesantajā pieredzē.Ir tā, ka pēc SA pagājušajā gadā, nav izdevies tikt pie liktenīgajām II strīpiņām testā.Tā nu jau dažus mēnešus par to tā nedomāju, neciklējos un sāku novērot ko...

Atbildes: 2, Skatījumi: 245, Ievietots: 17. sep 11:07, pēdējās izmaiņas: 18. sep 10:15 Lasīt vairāk
  • Sveiki. Meklejam aukliti dzivosanai gimene UK- nodrosinam privatu istabu, bezmaksas dzivosanu un esanu. Japieskata 2 berni( 7 gadiga meita, kura jaaizved no rita uz skolu un pecpusdiena jaiznem, un mazakais ( nepilni 2 gadi), ar kuru dazas stundas...

Atbildes: 0, Skatījumi: 281, Ievietots: 16. sep 13:07, pēdējās izmaiņas: 16. sep 13:07 Lasīt vairāk
  • Sveiki ,vēlējos vaicāt varbūt  kāda māmiņa zinās,vai ir iespējams saņemt Lielbritānijas bērna kopšanas pabalstu bērnu laižot pasaulē Latvijā un tos 10 mēnešus uzturoties tur. Esmu kompānijā patstāvīgā darbiniece, labprāt...

Atbildes: 0, Skatījumi: 250, Ievietots: 15. sep 02:40, pēdējās izmaiņas: 15. sep 02:40 Lasīt vairāk
  • SIRDSAPZIŅAS SKOLAS NODARBĪBU PLĀNS BĒRNIEM UN PAŠIEM MAZĀKAJIEM 2018.GADS:1. Mīlestības meditācija māmiņām ar mazuļiem līdz 1,5 gadiem Nodarbību mērķis: Iemācīt māmiņām Mīlestības meditācijas praksi – sākt dienu ar...

Atbildes: 0, Skatījumi: 269, Ievietots: 7. sep 18:34, pēdējās izmaiņas: 7. sep 18:34 Lasīt vairāk
  • SIRDSAPZIŅAS SKOLAS NODARBĪBU PLĀNS PIEAUGUŠAJIEM 2018.GADS:1. Dzīves sarunas pieaugušajiemDzīves sarunas pieaugušajiem mērķis ir stiprināt ģimenes un izprast notikumus visapkārt – ļauties sarunām par dzīvi, dvēseli un mums...

Atbildes: 0, Skatījumi: 249, Ievietots: 7. sep 18:23, pēdējās izmaiņas: 7. sep 18:23 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Pašiem vairs nav nepieciešamas. Pārdodu no lielā iepakojuma/180 kapsulas/ pilnas 7 plāksnītes/140 kapsulas/ un vienu plāksnīti no kuras ir izlietota viena kapsula /19 kapsulas/, tātad kopā 159 kapsulas. Kapsulas derīgas līdz 2019....

Atbildes: 0, Skatījumi: 109, Ievietots: 5. sep 09:28, pēdējās izmaiņas: 5. sep 09:28 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas un tēti! Esmu sākusi plānot vasaras atpūtu, šogad gribam uz 1-2 nedēļām atpūsties pie jūras ar diviem maziem bērniem tepat Latvijā. Vai varat ieteikt/padalīties ar kādu foršu vietu, kur apmesties, un kur ir forši gan...

Atbildes: 2, Skatījumi: 1830, Ievietots: 8. feb 09:34, pēdējās izmaiņas: 30. aug 07:18 Lasīt vairāk
  • Labdien,Mani sauc Aija, dziivoju Anglijaa un straadaaju ar beerniem kuriem ir Autisms. Pieredze, ko esmu ieguvusi sheit straadaajot ar dazhaada vecuma beerniem, kuriem ir specialaas vajadzibas/autisms, ir bijusi ljoti interesanta, esmu iemaacijusies...

Atbildes: 0, Skatījumi: 395, Ievietots: 29. aug 19:47, pēdējās izmaiņas: 29. aug 19:47 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Vēlējos painteresēties, ja eju citā valstī pie ārsta un stājos uzskaitē, bet novembra sākumā atgriežos Latvijā, vai LV ārsti mani ņems pretī ar visiem ārzemju ārstu papīriem? Pieļauju, ka neesmu tāda viena un šobrīd...

Atbildes: 1, Skatījumi: 588, Ievietots: 18. aug 12:28, pēdējās izmaiņas: 29. aug 17:57 Lasīt vairāk
  • ​Labdien! Vai ir zināms, kur var iegūt atsevišķu poliomielīta vakcīnu bērniem. Ne kombinētajā variantā, kuru šobrīd piedāvā ar citiem vīrusiem (baciļiem), bet atsevišķi. Vai Latvijā ir meklējamas šādas iestādes, kur ir...

Atbildes: 0, Skatījumi: 439, Ievietots: 28. aug 22:04, pēdējās izmaiņas: 28. aug 22:04 Lasīt vairāk
  • ​Forši foto rāmīši ar zvēriem bērnu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 133, Ievietots: 28. aug 12:19, pēdējās izmaiņas: 28. aug 12:19 Lasīt vairāk
  • Sveikas jaunās māmiņas Liepājā ir iespēja vest savu mazuli uz privātajām nod. Privātpraksē .nodarbības notiek individuāli. Pievēršu uzmanību pareizai izrunai strādājam ar montesori didaktisko materiālu. Bērnam kuram ir...

Atbildes: 0, Skatījumi: 408, Ievietots: 28. aug 09:00, pēdējās izmaiņas: 28. aug 09:00 Lasīt vairāk
  • Sveicināti. Esmu nobažījusies. Kādu laiku mani māc diskomforts dēļ tūskas. Vairākos forumos lasīju par kāju, roku un sejas tūsku. Manā variantā, tūska ir tur, no kuriens pasaulē nāka bērniņš. Šī 2.grūtniecība. Pēc 1....

Atbildes: 0, Skatījumi: 525, Ievietots: 27. aug 19:38, pēdējās izmaiņas: 27. aug 19:38 Lasīt vairāk
  • Esmu atradusi ideālu vietu, kur var pasūtīt kosmētiku un dažādas preces, piemēram, notievēšanai. Interesē, raksti, padalīšos :)

Atbildes: 0, Skatījumi: 486, Ievietots: 25. aug 15:42, pēdējās izmaiņas: 25. aug 15:42 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE