Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

dzelzs deficīta anēmijas profilakse pusaudža vecumā


 Sveicināti! Esmu Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studiju programmas „Māszinības” studente. Studiju programmas ietvaros savam kvalifikācijas darbam veicu pētījumu „Vecāku zināšanas par dzelzs deficīta anēmijas profilaksi pusaudža vecumā.” Es aicinu Jūs piedalīties pilotpētījumā un aizpildīt šo anketu. Ja jautājumi nav saprotami vai ir kādi ieteikumi, droši rakstiet. Darba veikšanas laikā anketu iespējams vēl koriģēt. Jau iepriekš pateicos par atsaucību!

Ievietots 12. feb 21:44

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Skatos, ka aktivitāte ir diezgan zema. Man jāizdara secinājumi- vai nu vecākiem šī tēma tomēr nav aktuāla, vai arī aptaujas veikšana internetā lieki aizņem laiku. Kā īsti ir? Mīļi lūdzu aizpildīt anketu, lai varu novērtēt sava darba lietderīgumu
Pievienots 13. feb 14:22

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Paldies visiem, kas piedalījās!
Pievienots 15. feb 21:20

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE