Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

ALTUM mājokļa atbalsta programma 18-35 gadus veciem cilvēkiem

Sveiki! Mani sauc Tatjana, rakstu bakalaura darbu par ALTUM mājokļa atbalsta programmu jauniešiem, kas tiks ieviesta 2018. gada pavasarī. Aptaujā atvērto jautājumu nav, aizņems max 10 minūtes. Mērķis - apzināt, vai mājokļi kļūs pieejamāki jauniešiem.

 Mērķauditorija - 18-35 gadus veci jaunieši (Latvijas rezidenti), ir nodarbināti, plāno vai jau dzīvo patstāvīgi. Lūdzu, aizpildi un padalies ar draugiem/kolēģiem, kam tas būtu aktuāls. 


Pirmkārt, vairāk cilvēku būs informēti par programmu. Otrkārt, var gūt priekšstatu, kas Tev būtu izdevīgāk - īrēt vai pirkt. Treškārt, izlozēsim arī 20 laimīgos, kas saņems pa 2 kino biļetēm uz filmu pēc izvēles Būšu ļoti pateicīga!

Ievietots 11. jan 12:26

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE