Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Dāvana Sievai

Sveikas dāmas!

Lūdzu nokonsultējiet/nokomentējiet:
nezinu, kā pareizi saucas - mēģināšu izskaidrot.
- Gribu iegādāties sievai adītās garās zeķes (vēlams līdz... augšai, tādas drusku virs ceļa neder.). gribas tādas ar musturu (reljefu). kur var nopirkt? Šādas zeķes var nesāt tāpat vai vajag tos zeķturus?
- Gribas arī biksītes adītās (thongs/string type) - tādas ir? (bet tādas, ka nekož utt. )
- Tāpat arī adītos krūšturus, ja tādi vispār ir (vispār ir tādi lietojami?)
Visas šitās štelles ar tādu erotisku piesitienu.
Kur šo visu var atrast? veikali kādi - lai paskatītos dzīvē.
Esmu zeķes(vai zeķubikses - nezinu, zem svārkiem nelūrēju, lai kā arī gribējās ) redzējis, ka dāmas nēsā, bet kaut kā nepieklājīgi būtu iet klāt un izjautāt (domāju, mani pārpratīs).

Ievietots 29. dec 2017 19:15

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE