Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Autors anonīms

Nevainība

Sveiki! 

Ir jautājums par nevainības zaudēšanu... Ir tā, ka es savos gados vēl ar vien esmu nevainīga un tagad veidojas attiecības ar jauku vīrieti, bet tomēr lai arī cik viņš man liktos saprotošs, doma, ka man viņam būtu jāatzīstas ka esmu nevainīga, mani biedē. Liekas, ka ja pateikšu to viņam , tad viņš padomās nez ko par mani. Zinu, muļķīgi no manas puses, bet es tur neko nevaru padarīt. 

Esmu izdomājus, ka tajā mirklī, kad pienāks tā pirmā reize, domāju viņam pateikt, ka man ir vēl pēdējā mēnešrežu diena, ka varētu būt nedaudz asiņošana ( jo nu, to jau nenoslēps,ja asiņos) ... Nezinu, vēlējos Jums pajautāt, vai Jūsuprāt tas varētu izdoties un tādā veidā to noslēpt. ? *noteikti daudzām no Jums šķitīs viss šis tik muļķīgi ...) 

Cerot uz Jūsu viedokli, gaidīšu kādu atbildi, vai ko Jūs manā vietā darītu. 
P.S. Padoms par pateikšanu kā ir atkrīt - es tiešām tam nevaru pārkāpt pāri un drosmīgi atzīties.

Ievietots 27. dec 2017 09:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Cik tad ir tie "savi gadi", ja nav noslēpums? Nedomaju vis, ka to var tā vnk noslēpt, jo ir jau arī mazliet sāpes. Bet citām varbut arī nav. No otras puses, iespējams, ka puisim tā būtu lielākā dāvana, ka tu viņam tiešām esi svarīga.
Pievienots 28. dec 2017 10:14

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Ja skaitlis pie tava nicka ir tavs dzimšanas gads, tad jau nu tev bija jazin, ka par tādām lietām nevis ir jakautrējas, bet jalepojas! Lai gan 29 gados būt nevainīgai, tomer ir nolaidība! Vismaz tad, kad reiz es iepazinos ar 31 gadīgu, nevainīgu meiteni, es negribēju būt viņas pirmais... Tā mēs pēc divu mēnešu draudzēšanās tomēr kopā nepalikām dazādo uzskatu dēļ par ticības lietām. Ja tev vēl nav 20, tad neko vēl neesi nokavējusi un tavs īstais vēl atnāks!
Pievienots 29. dec 2017 20:12

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Piedod bet stulba atbilde, tā atbild tikai tie kas nemīl pa īstam un gaida tikai virspusējas attiecības. Ne visi vēlas to nevainību tik ātri pazaudēt, jo nav satikuši īsto. Es uzskatu ka tas ir jāpasaka, jo ātrāk jo labāk, puisis to novērtēs, tici man. Nav varbūt patīkami čalim nodarīt sāpes, tomēr ja tas viss ir nopietni, tad viņš būs tam gatavs.
Pievienots 13. jan 02:09

Autors anonīms

Ar to būtu jālepojas,nevis jākaunas. Skaidrs,ka draugam tas būtu jāzin un .ja viņš tevi mīl,tad saņems to kā dāvanu un pratīs novērtēt un sagatavot tevi šim notikumam(kā skaisti apraksta romānos). Bet,ja gribi sāpes un asaras-melo vien.
Pievienots 16. jan 10:29

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE