Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Rūčuks Mazais

alerģija zīdainim

Dēliņam 3 mēneši, parādījās sausi pleķi uz locītavām, uzacīm. Laikam niez, jo ar rociņām mēģina kasīt. Baroju ar krūti. Tā varētu būt kaut kāda alerģija? savos ēšanas paradumos neko neesmu mainījusi. Nesaprotu no kā!? pie daktera tik nākamnedēļ tiekam. 

Ievietots 7. dec 2017 07:57

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūčuks Mazais

Sveika! mums bija tieši tāpat - pirmos 3 mēnešus viss ok, un pēc tam sākās! atteicos no piena produktiem, olām, saldumiem. Mazajam devu zyrtek un Liveo Baby, jo arī kaka bija zaļa un gļotaina. Tas palīdzēja, bet jāiet pie alergologa.
Pievienots  8. dec 2017 15:25

Atbildēt komentāram

Mika

Manam dēliņam arī tā bija- sākās apm. 2-2,5 mēn. vecumā. Sākumā sauss pleķītis uz vaidziņa. tad pie uzacīm, pēc laika jau uz rociņām. Sākumā daktere ieteica pārskatīt savu ēdienkarti, izslēgt visus alergēnus un vēlāk pa 1 produktam likt klāt un vērot. Pleķīšus smērēt ar atopiskajam dermatītam domātajām smērītēm. No pieredzes saku- ar diētu var sevi nemocīt. Reāli 2 mēnešus ēdu tikai vārītus rīsus un vārītas frikadeles (no mājas gaļas)bez jebkādām garšvielām un garšaugiem. Pienu nelietoju. Nedaudz rudzu maizes. Dzēru ūdeni, atteicos no kafijas. Kilogramus nometu,bet bērnam pleķi nemazinājās. Biju jau nogurusi no tās diētas un dēliņam jau arī grūti- tie pleķi niezēja. Kaut kā vienai paziņai pasūdzējos un viņa ieteica ar ko pasmērēt. Pasmērēju un pārgāja. Biju tik laimīga, ka cēloni tālāk nemeklēju, bet vajadzēja. Sākot iet dārziņā sāka bieži slimot, domājām ka tas kā parasti mēdz būt bērnudārzniekiem, bet uztaisot attiecīgas analīzes atklājās, ka ir alerģija pret putekļiem(galvenokārt) un dzīvnieku spalvām un veļas pulveru aromātvielām.
Pievienots  1. jan 16:37

Atbildēt komentāram

Barbara Streizande

Izklausās pēc attopiskādermatīta. Uz pleķiem vari smērēt Bioderma Atoderm krēmu, ļoti labi atvieglo niezi un patīkami atvēsina.Mūsu ģimenes ārste ir ļotidaudz pētijusi šo preblēmu un teica,ka jaunākie pētijumi ir parādijuši,ka baktērijas,kas ir zarnās ir tieši atbilddīgas par šodraņķi. Arī ieteica probiotikas. Nopirku Liveo, aptiekā teica,ka tās būs vislabākās un zīdaiņiem vispiemērotākās,jonav nekādu konservantu un krāsvielu, tikai tās probiotiskās aktērijas un jā, mums reāli palīdzēja. Potams arī maksimāli no savas ēdienkartes izslēdzu piena produktus, saldumus un citus drānķus. Mēneša laikā ir redzami uzlabojumi!
Pievienots  4. jan 09:58

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE