Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

VELK VĒDERU

Sveiki! Gribēju noskaidrot vai kādai sievietei ir tāda pati situācija un kas tas varētu būt!
Man jau kādu mēnesi velk vēderas lejasdaļu, un ir sāpes labajā pusē lejasdaļā, bet nav stipras sāpes un īsti par sapem to nevaretu nosaukt, ir trulas sajutas... un diskomforts, ka velk vederu. Citreiz tikai labaja puse kaut kas psap , citreiz visu apaksu velk. 
Pec dzemdibam ievietoju spirali (nu jau 2,5 gadi), menesreizes visu laiku praktiski nebija, pagajuso menesi salidzinot ar to, ka nebija bija diezgan daudz.. bet no ka var but ta vilksana un ta sajuta labaja puse? it ka tur kaut ko justu, shad tad ari muguras lejasdala sap un dazreiz duras tur apaksa, bet tas reti
Biju pie sonografa, gan vederam, gan ginekologiski teica, ka viss ok..
Bija doma, ka varbut no tas spirales vai no sastaipisanas (jo esmu mazina un berns sver jau 13kg un biezi cilaju)
Varbut kadai ir tadi simptomi un zin kas tas ir, ludzu padalieties, kas tur varetu sapet/ ne saprt, bet vilkt un taisit to diskomfortu ?

Ievietots 31. okt 22:15

Ieraksti komentāru
Secība:

Jāiet pie ārsta, te forumā neviens tev neko nepateiks. Vari pamēģināt necilāt bērnu kādu nedēļu, ja paliek labāks, tad cēlonis atrasts.
Pievienots  1. nov 09:03

Atbildēt komentāram

minnija2

Man personīgi ilgi pēc spirāles bija slikta sajūta. Varbūt ir vērts mainīt kontracepciju
Pievienots  4. nov 19:59

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE