Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Kur dzemdēt?!

Sveikas māmiņas! Nespēju izlemt kur dzemdēt! Kuldīgas slmnīcā vai Ventspils slimnīcā... Dalieties ar savu pieredzi šajās slimnīcās...?

Ievietots 31. okt 2017 15:02

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Sveika,noteikti iesaku Kuldīgā un ja paveiksies vecmāte Inga vispar super! Es šaustījos par Liepajas slimnīcu vai Kuldigas un priecājos ka izvelējos Kuldīgas!!
Pievienots  7. nov 2017 16:11

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Sveika!Ja nu gadījumā nau vēl pienācis tavs skaistais notikums,iesaku dzemdēt Ventspilī,ļoti jauks personāls.Esmu ja laidusi pasaulē tur divus bērniņus,un neko sliktu nevaru teikt.Pirmajā reizē mums ar vecmāti domās nesakrita un tāpēc tāds mazliet rūktums sirdī palika bet otrajā reizē bija man ļoti forša vecmāte,Aija Ziemele,par Kuldīgu nevaru īsti spriest.
Pievienots 18. nov 2017 09:34

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE