Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Vai zinām, ko patiesi nozīmē vārds - mīlestība?

​Sveiki!

Bieži vien uzdodu sev jautājumu, vai es mīlu savu mammu, kad sēžos pie viņas mašīnas stūres? Par to aizdomājos katru reizi, kad braucu diezgan agresīvi. Vai tiešām es varu teikt "es mīlu", kad nemaz necienu? Par šo sīkāk manā video:

Ievietots 24. okt 2017 10:47

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Nu ko tur teikt...Labi,ka vismaz aizdomājies,ka tā ir mammas mašīna,bet... satiksmes noteikumus vajadzētu ievērot braucot ar jebkuru mašīnu.Slikti ir tas,ka Tu plēs mammas mašīnu un nekaunies par to,ka mamma par visu maksā.Mīlestība ir arī cieņa pret otru un viņam piederošām lietām.
Pievienots 27. okt 2017 14:56

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

high quality swiss replica watches
|
watches
|
swiss Mechanical movement replica watches

Replica Patek Philippe Aquanaut Ladies Series 5069G-001 automatic mechanical watches (Patek Philippe) [cdab] - $230.00 : Professional replica watches stores, watches-well.com
US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY
Categories
Replica Omega Watches
Replica Patek Philippe
Patek Philippe Aquanaut
Patek Philippe Calatrava
Patek Philippe Complications
Patek Philippe Golden Ellipse
Patek Philippe Gondolo
Patek Philippe Grand Complications
Patek Philippe Nautilus
Patek Philippe Twenty Four
Replica Audemars Piguet
Replica Breitling Watches
Replica Rolex Watches
Replica TAG Heuer Watches
Featured -
  [more]
Replica Patek Philippe Complications 4937G-001 Ladies Automatic mechanical watches (Patek Philippe) [e8d6]
$102,518.00  $228.00
Save: 100% off
Replica Patek Philippe Complications 4958/1J Ms. manual mechanical watches (Patek Philippe) [608c]
$68,362.00  $227.00
Replica Patek Philippe Complications 4936J-001 automatic mechanical watches Ladies (Patek Philippe) [2979]
$66,316.00  $233.00
Home
 :: 
Replica Patek Philippe
 ::  Replica Patek Philippe Aquanaut Ladies Series 5069G-001 automatic mechanical watches (Patek Philippe) [cdab]
Replica Patek Philippe Aquanaut Ladies Series 5069G-001 automatic mechanical watches (Patek Philippe) [cdab]
$121,916.00  $230.00
Add to Cart:

Description
Replica Patek Philippe Aquanaut Ladies Series 5069G-001 automatic mechanical watches (Patek Philippe)

Related Products
Replica Patek Philippe Nautilus series 5711/1A-010 men automatic mechanical watch (Patek Philippe) [836b]
Replica Patek Philippe Calatrava series 5118P-001 men's automatic mechanical watches (Patek Philippe) [dfd7]
Replica Patek Philippe Nautilus series 7011/1R-010 Ms. quartz watch (Patek Philippe) [bbca]
Replica Patek Philippe Complications Ladies 4934R-001 manual mechanical watch (Patek Philippe) [63df]

Home
Shipping
Wholesale
Order Tracking
Coupons
Payment Methods
Contact Us
REPLICA OMEGA
REPLICA PATEK PHILIPPE
REPLICA ROLEX
REPLICA IWC
REPLICA CARTIER
REPLICA BREITLING
Copyright © 2012-2014 All Rights Reserved.
swiss replica watches aaa+

swiss replica watches

Pievienots 27. feb 17:30

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE