Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

36. grūtniecības nedēļa, paralizēta labā sejas puse

Sveikas dāmas! Vēlos palūgt, lai padalieties ar pieredzi, ja kādai ir bijis kā man. 
Tātad pašlaik man ir 36. grūtniecības nedēļa, pāros dienas atpakaļ man labajā pusē sāpēja galva, sāpes turpinājās periodiski apmēram 3 dienas, 4. dienā pamodos viss it kā bija labi, bet jau pa dienu vadot automašīnu sajūtu, ka raustās kreisā acs, nepievērsu tam uzmanību. Pēc pāris stundām sajutu, ka smaidot lūpas iet uz vienu pusi un otra puse ir palikusi nejūtīga. To pamanīja arī citi un sabijusies devos uz slimnīcu. Izmērīja manu spiedienu, paklausījās bērniņa sirdspukstus, viss esot kartībā. Nosūtīja pie neirologa, neirologs teica, ka nekas traks tas nav, vienkārši sejas nerva bojājums, tas pārejot. Šorīt pamodos vairak nevaru pakustināt labo sejas pusi, kņudoša sajuta zem auss. Varbūt kādai tā ir bijis? Tas pāriet? Esmu ļoti satraukusies. 

Ievietots 8. okt 2017 12:38

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Manai draudzenei tā bija. Arī neko sevišķu izdarīt nevarēja, pēc dzmedībām vēl kādus 2 mēnešus bija traucējumi, pēc tam pamazām pārgāja.
Pievienots  9. okt 2017 05:21

Atbildēt komentāram

Anonīms

Šodien mani sūta uz Stradiņiem pie neirologa, lai tas paskatās kas man tur par problēmu, jo mana vecmāte nezina kas tas ir. Saka, ka nav bijusi pagaidām tāda pieredze.
Pievienots  9. okt 2017 10:54


 

LAPAS KARTE