Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

36. grūtniecības nedēļa, paralizēta labā sejas puse

Sveikas dāmas! Vēlos palūgt, lai padalieties ar pieredzi, ja kādai ir bijis kā man. 
Tātad pašlaik man ir 36. grūtniecības nedēļa, pāros dienas atpakaļ man labajā pusē sāpēja galva, sāpes turpinājās periodiski apmēram 3 dienas, 4. dienā pamodos viss it kā bija labi, bet jau pa dienu vadot automašīnu sajūtu, ka raustās kreisā acs, nepievērsu tam uzmanību. Pēc pāris stundām sajutu, ka smaidot lūpas iet uz vienu pusi un otra puse ir palikusi nejūtīga. To pamanīja arī citi un sabijusies devos uz slimnīcu. Izmērīja manu spiedienu, paklausījās bērniņa sirdspukstus, viss esot kartībā. Nosūtīja pie neirologa, neirologs teica, ka nekas traks tas nav, vienkārši sejas nerva bojājums, tas pārejot. Šorīt pamodos vairak nevaru pakustināt labo sejas pusi, kņudoša sajuta zem auss. Varbūt kādai tā ir bijis? Tas pāriet? Esmu ļoti satraukusies. 

Ievietots 8. okt 2017 12:38

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Manai draudzenei tā bija. Arī neko sevišķu izdarīt nevarēja, pēc dzmedībām vēl kādus 2 mēnešus bija traucējumi, pēc tam pamazām pārgāja.
Pievienots  9. okt 2017 05:21

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Šodien mani sūta uz Stradiņiem pie neirologa, lai tas paskatās kas man tur par problēmu, jo mana vecmāte nezina kas tas ir. Saka, ka nav bijusi pagaidām tāda pieredze.
Pievienots  9. okt 2017 10:54

Autors anonīms

montblanc meisterstuck
montblanc pen
mont blanc

Mont Blanc Cufflink 010 [0cb3] - $120.00 : Professional montblanc pen stores, montblancpenseshop.top
US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY
Categories
Mont Blanc Fountain Pen
Mont Blanc Cufflinks
Mont Blanc Ball Point Pen
Mont Blanc Roller Ball Pen
Featured -
  [more]
Mont Blanc Meisterstuck Doue Geometric Dimension Rollerball Pen [e083]
$897.00  $119.00
Save: 87% off
Mont Blanc Meisterstuck Doue Platinum and Black Rollerball Pen [7669]
$947.00  $122.00
Mont Blanc Meisterstuck Doue Signum Rollerball Pen [d154]
$890.00  $117.00
Home
 :: 
Mont Blanc Cufflinks
 ::  Mont Blanc Cufflink 010 [0cb3]
Mont Blanc Cufflink 010 [0cb3]
$358.00  $120.00
Save: 66% off
Add to Cart:

Description
For more than one hundred years the name Montblanc has stood for the art of writing, while the snow-covered peak of Mont Blanc has symbolised the high-quality status of the brand with the distinctive white star. Montblanc??s classic fountain pen, the Meisterst??ck first produced in 1924, has become a cult object. Not only because of its timeless design, but also because of the unmistakable values which are so characteristic of the entire Montblanc collection.

They are established values that take on a new and greater significance as modern life develops faster and faster; values such as tradition, fine craftsmanship and an appreciation of the need to take time for the essentials ? for reflection, feelings, beauty and culture. Every Montblanc product created over the years bears witness to these values.

Related Products
Mont Blanc Cufflink 011 [5226]
Mont Blanc Cufflink 001 [37ec]
Mont Blanc Cufflink 004 [f39f]
Mont Blanc Cufflink 015 [8555]

Home
Shipping
Wholesale
Order Tracking
Coupons
Payment Methods
Contact Us
Montblanc Ballpoint Pen
Mont Blanc Marlene Dietrich
Mont Blanc Etoile De Pens
Montblanc Fountain Pen
Montblanc Rollerball Pen
Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved.
pens

mont blanc pens

Pievienots  4. mai 15:20

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE