Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Help

Sveiki,atvainojos kad jus traucēju,bet esmu nonākusi tada situacija,kad varbut Jüs man spesiet atbildēt.Saksu ar to kad paslai atrodos arpus Lv.Lieta ir tada,es ar savu draugu neizsargajos augusta ap kadu 26 augustu.septembri gaidiju menesreizes bet ta ari nesagaidiju.Tad vel biju Latvija un nodevu HCG analizes kas bij mazaks pa 1 (tas bij 6 septembri) Pienaca 11 septembris un man sakas neliela smeresanas kas ilga 3 dienas,pa visam maza ta bij.Parasti man ap 1 datumiem mr.Tik loti sanervozeju un saku veikt grutniecibas testus, bet visi ka viens rada negativu rezultatu.Ir pienacis oktobris un atkal nav sakusas mr.ir slikta duša biezi un tempertura visu laiku 37.oktobri veicu atkartotu testu un tas ar parada kad grutniecibas nav.Pirmo reiz sava muźa sataustiju sev dzemdes kaklu,ko lidz sim vel nebiju sataustijusi,tas ir ciets un tada ka liela pumpa.Nezinu ko domat,tadel veršos pie jums pec palidzibas,vai es varetu but stavokli,vai ar man driz gaidamas mr?

Piedodiet kad sada veida jus iztrauceju,gaidīšu jusu atbildi.

 

Ievietots 7. okt 2017 13:55

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Es dotos pie ārsta kamēr nav sākušās lielkākas problēmas. Grūtniecība tā acīmredzot nav,bet ārsts spēs konstatēt,kas tā par cieto pumpu jums ir. varbūt iekaisums,varbūt cista,bet tas acīmredzot traucē normālai ovulācijas norisei (tātad mēnešreizēm).
Pievienots  8. okt 2017 10:31

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE