Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Help

Sveiki,atvainojos kad jus traucēju,bet esmu nonākusi tada situacija,kad varbut Jüs man spesiet atbildēt.Saksu ar to kad paslai atrodos arpus Lv.Lieta ir tada,es ar savu draugu neizsargajos augusta ap kadu 26 augustu.septembri gaidiju menesreizes bet ta ari nesagaidiju.Tad vel biju Latvija un nodevu HCG analizes kas bij mazaks pa 1 (tas bij 6 septembri) Pienaca 11 septembris un man sakas neliela smeresanas kas ilga 3 dienas,pa visam maza ta bij.Parasti man ap 1 datumiem mr.Tik loti sanervozeju un saku veikt grutniecibas testus, bet visi ka viens rada negativu rezultatu.Ir pienacis oktobris un atkal nav sakusas mr.ir slikta duša biezi un tempertura visu laiku 37.oktobri veicu atkartotu testu un tas ar parada kad grutniecibas nav.Pirmo reiz sava muźa sataustiju sev dzemdes kaklu,ko lidz sim vel nebiju sataustijusi,tas ir ciets un tada ka liela pumpa.Nezinu ko domat,tadel veršos pie jums pec palidzibas,vai es varetu but stavokli,vai ar man driz gaidamas mr?

Piedodiet kad sada veida jus iztrauceju,gaidīšu jusu atbildi un viedokli
 

Ievietots 7. okt 2017 13:48

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE