Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Izdalījumi

Grūtniecība! 
Sveiki! Man rit 36grūtniecības nedēļa,līdz šim viss bij kārtībā! Bet šobrīd man izdalās tādi dīvaini izdalījumi vairāk līdzinās urīnam,bet caurspīdīgā veidā! Šie izdalījumi parādījas pagājušo nedēļ,līdz vakar dienas pēcpusdienai vel nebij tik liela noplūde. Pa nakti nomainīju divas paketes. Vakar jautāju savai vecmātei,bet viņa teica ka tas es esot deļ piena sēnes! Vai tie tiešam ir dēļ piena sēnes vai varbūt augļūdeņi noplūst?

Ievietots 3. okt 07:44

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE