Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveiki. Varbūt ir kāda māmiņa kura nesen ir dzemdējusi Anglijā un var pastāstīt kas un kā. Mani interesē bērna dokumenti un pilsonība. Es vēlos lai manam bērnam būtu Latvijas pilsonība un Latvijas dokumenenti. Es un mans vīrs esam...

Atbildes: 1, Skatījumi: 172, Ievietots: 15. okt 17:55, pēdējās izmaiņas: šodien 16:09 Lasīt vairāk
  • Padalaties ar reālu pieredzi par bišu maizi? vai tiešām ir tik laba kā slavē? gribas pamēģināt, bet baigi dārgi sanāk. 

Atbildes: 1, Skatījumi: 147, Ievietots: 17. okt 10:33, pēdējās izmaiņas: 17. okt 15:27 Lasīt vairāk
  • Sveiki!!! Mazajai ir 1,3menesi tikko ieraudzīju ka uz lupas ir herpe... Pašai tikko pārgāja...VAi tas ir bīstami, un ko darīt, kamēr tikšu pie ģim. ārsta..

Atbildes: 6, Skatījumi: 4709, Ievietots: 21. dec 2012 16:42, pēdējās izmaiņas: 11. okt 05:41 Lasīt vairāk
  • Sveikas dāmas.. Esmu grūtniecības 8. nedeļā un man uzmetās aukstumpumpa, kuru laikam būšu paspējusi iznīdēt pirms pārvēršas par sulojošu augoni uz lūpas.. Esmu daudz salasijusies par herpes vīrusu uz dzimumorgāniem un tā nenormāli...

Atbildes: 12, Skatījumi: 11662, Ievietots: 24. feb 2009 12:36, pēdējās izmaiņas: 11. okt 05:41 Lasīt vairāk
  • Sveikas māminas!Manam mazulim nu ja 6 menesīši, nu jau no 2 menešu vecuma cinamies ar sausu adiņu- kājinas,rocinas un sejiņa...Nekādigi nevaram tikt ar to gala.Staigaju pie arstiem ( dzīvoju UK) vini tik dod mums visadus kremus priekš...

Atbildes: 10, Skatījumi: 8184, Ievietots: 15. feb 2011 23:06, pēdējās izmaiņas: 11. okt 04:46 Lasīt vairāk
  • Sveiki visiem!!Gribu  lietoja vai lieto Herbalife?Kádi rezultáti vai ir sanácis notievét un pats svarigakais jautájums vai tas viss neatnák atpakalj..?Lúdzu raxtat savas pieredzes..Paldies jau ieprieksh!! ;)

Atbildes: 12, Skatījumi: 8444, Ievietots: 30. jūl 2010 09:16, pēdējās izmaiņas: 11. okt 04:40 Lasīt vairāk
  • Jautājums tiem/ tām, kas ir lietojuši šos produktus. Kādi bija rezultāti un vai svars nenāca dubultīgi atpakaļ? Protams, tas ir pats par sevi saprotams, ka nedrīkst atsākt rīt un jāturpina veikt fiziskie vingrinājumi :) bet pagaidām...

Atbildes: 7, Skatījumi: 22545, Ievietots: 15. mar 2010 08:35, pēdējās izmaiņas: 11. okt 04:39 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Biju pie dakteres un svari mani sabiedēja-78,4.(elektroniskie) un baltie,tie vecie rādija 64,0.Kuri varētu būt pareizāki??Daktere sāka rāties,ka 5nedēļu laikā uzēst 3-4kg ir daudz.Esmu 7.grūtniecības mēnesī ,pa visiem...

Atbildes: 20, Skatījumi: 13622, Ievietots: 16. aug 2012 11:54, pēdējās izmaiņas: 11. okt 04:34 Lasīt vairāk
  • Čau! Dāmas, vai varat ieteikt kādu diētu, kas jums palīdzēja atgūt formu pēc grūtniecības? Vai arī ko citu darījāt, lai atgūtu savu iepriekšējo izskatu? Uz sporta klubu man aiziet nesanāk, nav, kam mazo atstāt. Ar skritulenēm...

Atbildes: 6, Skatījumi: 7042, Ievietots: 11. aug 2009 07:02, pēdējās izmaiņas: 11. okt 04:34 Lasīt vairāk
  • Sveikas Liepājas māmiņas. Gribēju noskaidrot, vai Liepājā ir kāda feina bēbīšu skoliņa mazajiem un kādas ir atsauksmes? Dikti garlaikojamies pa mājiņām 

Atbildes: 0, Skatījumi: 214, Ievietots: 10. okt 14:12, pēdējās izmaiņas: 10. okt 14:12 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mammas! Meklēju kādu mammu, kurai ir vismaz  viens bērns vecumā no 2-4 gadiem,  ar kuru doties kopīgās pastaigās, satikties mājās,lietainās dienās,lai bērniem kopā ir jautrāk.Arī kopīgi kaut ko interesantu izdomāt ar...

Atbildes: 0, Skatījumi: 329, Ievietots: 7. okt 21:23, pēdējās izmaiņas: 7. okt 21:23 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mammas! Meklēju kādu mammu, kurai ir vismaz  viens bērns vecumā no 2-4 gadiem,  ar kuru doties kopīgās pastaigās, satikties mājās,lietainās dienās,lai bērniem kopā ir jautrāk.Arī kopīgi kaut ko interesantu izdomāt ar...

Atbildes: 0, Skatījumi: 267, Ievietots: 7. okt 21:23, pēdējās izmaiņas: 7. okt 21:23 Lasīt vairāk
  • Sveiki. Meklejam aukliti dzivosanai gimene UK- nodrosinam privatu istabu, bezmaksas dzivosanu un esanu. Japieskata 2 berni( 7 gadiga meita, kura jaaizved no rita uz skolu un pecpusdiena jaiznem, un mazakais ( nepilni 2 gadi), ar kuru dazas stundas...

Atbildes: 1, Skatījumi: 752, Ievietots: 16. sep 13:07, pēdējās izmaiņas: 5. okt 11:04 Lasīt vairāk
  • Sveiki!​ ·          Parasti atbalstu tautas medicīnu un nereti, pirms vēršos pie ārsta, izmantoju to, taču pēc šī raksta izlasīšanas http://www.dermatologs.com/psoriaze-arstesana.html  sapratu, ka psoriāze acīm redzami...

Atbildes: 6, Skatījumi: 6155, Ievietots: 8. nov 2011 22:55, pēdējās izmaiņas: 5. okt 05:11 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas un tēti. Vai kāds lūdzu varētu ieteikt ko lai dāvina meitņai uz gadiņa dzimšanas dienu? Man nav pilnīgi nekādu ideju, jo mazā jau stigā tādēļ manas iepriekšējās ieceres atkrīt! lūdzu palīdziet ar padomiem!

Atbildes: 7, Skatījumi: 3939, Ievietots: 8. jan 2014 15:27, pēdējās izmaiņas: 5. okt 05:04 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE