Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Vai kāds var ieteikt privātu teorijas skolotāju,cenu kur un kontaktus???? Bet man tieši interesē privāti nevis autoskolas atsevišķi...

Atbildes: 7, Skatījumi: 4919, Ievietots: 31. jan 2012 23:16, pēdējās izmaiņas: vakar 12:05 Lasīt vairāk
  • Sveicinati mates un tevi. Man ir tads jautajums vai Es varu pretendet uz berna pabalsta stradaju Anglu kantori maksaju visus nodokljus bet ar gjimeni mes dzivojam Latvija. Un vai es varu iet sievas vieta dekreta ?

Atbildes: 0, Skatījumi: 30, Ievietots: vakar 10:15, pēdējās izmaiņas: vakar 10:15 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mīļās māmiņas un tēti!Ja vēlaties, lai jūsu bērni vai arī jūs paši vēlaties iemācīties dziedāt, varu jums piedāvāt vokālās privātstundas! Iepriekšēja pieredze dziedāšanā nav nepieciešama. Man ir maģistra grāds...

Atbildes: 0, Skatījumi: 122, Ievietots: 10. aug 13:47, pēdējās izmaiņas: 10. aug 13:47 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mīļās māmiņas un tēti!Ja vēlaties, lai jūsu bērni vai arī jūs paši vēlaties iemācīties dziedāt, varu jums piedāvāt vokālās privātstundas! Iepriekšēja pieredze dziedāšanā nav nepieciešama. Man ir maģistra grāds...

Atbildes: 0, Skatījumi: 152, Ievietots: 10. aug 13:41, pēdējās izmaiņas: 10. aug 13:41 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Varbut kads no jums zina pie kura daktera isti jaiet, ja ir nekontrolejam svisana? Citi saka ka tas ir kaut kas ar hormoniem citi ka jaieit pie adas arsta. Man nav 50 gadi kad ir karstuma vilni,  Bet man ir tikai 28 gadi bet tada sajuta ka...

Atbildes: 3, Skatījumi: 1317, Ievietots: 19. apr 15:59, pēdējās izmaiņas: 7. aug 15:39 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Mana skaistā rota - mati draud pārvērsties par ezi. Ļoti lūzt mati. Ir izmēģinātas dažādas maskas, šampūni, arī dārga aptieku produkcija. Varūt tā ir mana 40+ vecuma vaina ? Kāds var ieteikt kādu īpašu pretlūšanas recepti?Paldies jau iepriekš!

Atbildes: 1, Skatījumi: 396, Ievietots: 23. jūl 12:36, pēdējās izmaiņas: 7. aug 15:36 Lasīt vairāk
  • Labdien! Dodiet lūdzu kādu padomu kā iznīcināt blusas mājās.Nekad tādas preteklības nebija bijušas, uzradās pāris dienu laikā un nevis dažas, bet vesela invāzija.Nevar pat normāli ieiet dzīvoklī, lec uz kājām un kož. Kaķis...

Atbildes: 1, Skatījumi: 456, Ievietots: 29. jūl 09:09, pēdējās izmaiņas: 7. aug 07:22 Lasīt vairāk
  • Sveikas,mammas.Meitińai 10mēn.,sakoda odi,smērēju ar zełonku,viss pārgāja.Bija cietas pumpas un pampums.Pēc nedēłas tajās vietās uzmetās sarkani pleki ar mazām sīkām pumpińām.Bijām pie ārsta-pateica alergija,smērējam...

Atbildes: 0, Skatījumi: 184, Ievietots: 2. aug 18:53, pēdējās izmaiņas: 2. aug 18:53 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mammas!Vēlējos uzzināt kāda būtu labākā dāvana ejot raudzībās? Un ko noteikti nevajadzētu dāvināt?Paldies jau iepriekš :)

Atbildes: 11, Skatījumi: 5242, Ievietots: 15. sep 2017 15:40, pēdējās izmaiņas: 2. aug 15:37 Lasīt vairāk
  • Ja esi jaunā māmiņa vai drīzumā par tādu kļūsi izmanto iespēju! Apmeklē sev interesējošās bezmaksas nodarbības rajonu bibliotēkās. Nodarbību tēmas: & veselīgs uzturs jaunajai māmiņai un mazulim ko vadīs #OnPlate uztura...

Atbildes: 9, Skatījumi: 9541, Ievietots: 6. sep 2017 08:06, pēdējās izmaiņas: 2. aug 15:36 Lasīt vairāk
  • Sveika, Vai ir kāda jauna māmiņa, kas gribētu dažreiz, uz dažām stundām pieskatīt citas mātes bērnu, pretī sagaidot to pašu? Manam bērnam ir 1 gads un gandrīz 6 mēneši. Dzīvoju Pļavniekos (Keldiša iela).

Atbildes: 3, Skatījumi: 5915, Ievietots: 22. sep 2017 15:19, pēdējās izmaiņas: 2. aug 15:34 Lasīt vairāk
  • Meklējam Sos auklīti diviem bērniņiem(2.5g un 6g.)Auklīte nepieciešama slimošanas reizēs(pirmdienas un trešdienas).Auklitei jābūt pieredzei bērnu auklēšanā.Sikāk zvaniet vai rakstiet tālr-29817568. E pasts demija23@inbox.lv.

Atbildes: 3, Skatījumi: 2806, Ievietots: 21. sep 2017 15:40, pēdējās izmaiņas: 2. aug 15:33 Lasīt vairāk
  • Sveiciens māmiņām!Vēlos jautāt pēc padoma par dienas ritmu 4,5 mēnešus vecam mazulim. Tieši vakara puses, kā Jums ar pieredzi? Meitiņa ēd krūti, pieņemās svarā ļoti labi. Kaut kā barošana ik pa 3h nesanāk - citu reizi 3 h starpā,...

Atbildes: 5, Skatījumi: 6406, Ievietots: 20. sep 2017 10:22, pēdējās izmaiņas: 2. aug 15:33 Lasīt vairāk
  • sveiki vai varetu ludzu kada padalities ar info ka pieralstities pie Dr.Zanes Tomsones matera iela 26? Nekur nevaru atrast tel. Visur izmet jelgavas poliklinikas nr vai vina butu parcelusies?Paldies

Atbildes: -19, Skatījumi: 14071, Ievietots: 3. jan 2017 11:18, pēdējās izmaiņas: 1. aug 07:38 Lasīt vairāk
  • Labdien. Man ir 4 mēnešus vecs mazulis. Mazulim ļoti nepatīk gulēt ratos, čīkst un raud līdz tas aiziet histērijā. Agrāk arī bija čīktēšana, bet tad vienalga kaut kākā aizmiga pats no sevis. Arī mājās ir tas pats, ir dienas, kad...

Atbildes: 0, Skatījumi: 279, Ievietots: 31. jūl 14:57, pēdējās izmaiņas: 31. jūl 14:57 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE