Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Dāvana raudzībās

Sveikas, mammas!
Vēlējos uzzināt kāda būtu labākā dāvana ejot raudzībās? Un ko noteikti nevajadzētu dāvināt?
Paldies jau iepriekš

Ievietots 15. sep 2017 15:40

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Nedāvini milzu rotaļlietas un mīkstās mantas. Vislabāk kaut ko no attīstošām mantiņām, kas derēs arī tad, kad bērns būs lielāks.
Pievienots 19. sep 2017 04:59

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Kaut ko mammai - masāžu vai ko tādu. Bēbitim noteikti viss ir.
Pievienots  4. nov 2017 20:01

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Domāju, ka neslikta ir arī pamperu kūka - standarts protams, bet noteikti, pateicīgs un noderīgs!! Tad arī mammai ieekonomēsies nauda, priekš sevis, kādai procedūrai...
Pievienots  6. nov 2017 15:05

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Kā tad Jūs varat zināt kādus pamperus mazais lieto? Nopirksiet un izrādīsies,ka pret tiem ir alerģija un nauda vējā izsviesta. Mans mazdēliņš jau slimnīcā pēc piedzimšanas dabuja alerģiju no pamperiem. Nomainija un ir OK. Tad noteikti jāpavaicā vecākiem ,kādas firmas pamperus lieto.
Pievienots 22. dec 2017 10:28

LAPAS KARTE