Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• ​Es atzīstu, aizdevumus no 2000 līdz 10000000 €Seniori ar augstām procentu likmēm, kas laika posmā no 1. līdz 30.atgriezties.Ja jūs piekrītat, lūdzu, sūtiet man savu atbildi pa e-pastu:danielborssert@gmail.com

Atbildes: 2, Skatījumi: 570, Ievietots: 12. mai 2017 23:56, pēdējās izmaiņas: 18. feb 20:16 Lasīt vairāk
  • Sveiki mammas un tēti! Meklējot bērnu ratiņus, uzgāju kādam foršam interneta veikalam - http://www.mainada.es/es/Cenas superīgas! Krietni lētāk kā Latvijas veikalos. Piegādi uz Latviju šim veikalam gan neredzēju, tādēļ izmantoju...

Atbildes: 2, Skatījumi: 589, Ievietots: 4. okt 2017 09:25, pēdējās izmaiņas: 18. feb 20:13 Lasīt vairāk
  • Lūdzu, nobalsojiet! Jau iepriekš paldies! https://skaties.lv/beztabu/olimpiskas-foto-speles-ir-sakusas-suti-bildi-un-laime-divanu/#foto-108012

Atbildes: 0, Skatījumi: 152, Ievietots: 16. feb 15:31, pēdējās izmaiņas: 16. feb 15:31 Lasīt vairāk
  • ​Mekleju kompaniju pastaigam, sarunam,izklaidem,kad gribas izvedinat galvu no ikdienas rutínas,bet nav ar ko aiziet vai parunát.Esmu mammińa 4 gadu vecam puikam, velos nomainít pazinju loku del attiecibu izbeigsanas un iegut kadu feinu...

Atbildes: 1, Skatījumi: 743, Ievietots: 29. okt 2017 16:36, pēdējās izmaiņas: 16. feb 14:28 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mammas!Vēlējos uzzināt kāda būtu labākā dāvana ejot raudzībās? Un ko noteikti nevajadzētu dāvināt?Paldies jau iepriekš :)

Atbildes: 8, Skatījumi: 2701, Ievietots: 15. sep 2017 15:40, pēdējās izmaiņas: 16. feb 14:28 Lasīt vairāk
  •  Sveicināti! Esmu Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studiju programmas „Māszinības” studente. Studiju programmas ietvaros savam kvalifikācijas darbam veicu pētījumu „Vecāku zināšanas par dzelzs...

Atbildes: 2, Skatījumi: 283, Ievietots: 12. feb 21:44, pēdējās izmaiņas: 15. feb 21:20 Lasīt vairāk
  • sveiki vai varetu ludzu kada padalities ar info ka pieralstities pie Dr.Zanes Tomsones matera iela 26? Nekur nevaru atrast tel. Visur izmet jelgavas poliklinikas nr vai vina butu parcelusies?Paldies

Atbildes: -23, Skatījumi: 10557, Ievietots: 3. jan 2017 11:18, pēdējās izmaiņas: 14. feb 09:50 Lasīt vairāk
  • Loti velos uzzinat ko un ka man darit. ar draudzeni izskiramies .ir kopiga meitina 9 menesi. mate tiesa iesniedza prasibu par netuvosanos. uzrakstiju pretprasibu par atcelsanu .tiesa atkal zaudeju jo mate un vinas 12 gadiga meita sniedza nepatiesas...

Atbildes: 16, Skatījumi: 6732, Ievietots: 19. dec 2016 22:15, pēdējās izmaiņas: 14. feb 09:50 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Mans dēls ir pusgadu vecs, bet vēl arvien ceļas reizi naktī uzēst (baroju ar pudelīti). Pāris naktis nogulēja līdz 7 rītā, bet pieļauju, ka, tā kā bija apslimis, tas varētu būt bijis zāļu efekts. Teorētiski, ņemot vērā...

Atbildes: 10, Skatījumi: 6553, Ievietots: 17. dec 2016 11:04, pēdējās izmaiņas: 14. feb 09:49 Lasīt vairāk
  • Rīgas Biznesa Skolas pirmā kursa studenti sadarbībā ar Kalnciema kvartālu "BergaBergs" vēlas aptaujāt bērnus (8-13 gadi) un viņu vecākus par savas atvases brīvā laika pavadīšanas iespējām, lai noskaidrotu par bērnu brīvā...

Atbildes: 0, Skatījumi: 162, Ievietots: 12. feb 17:55, pēdējās izmaiņas: 12. feb 17:55 Lasīt vairāk
  • Meklejam aukliti ar dzivosanu uz vietas Londonas pievarte. Ir 2 berni- vecaka ir 6 gadus veca( apmekle skolu) un puika ir 14 menesus vecs. Auklet butu nepieciesams dazas stundas diena. Ir iespeja ari papildus iekartot darba, ja ir velesanas. Vairak...

Atbildes: 0, Skatījumi: 272, Ievietots: 12. feb 15:47, pēdējās izmaiņas: 12. feb 15:47 Lasīt vairāk
  • Labrīt!Esmu 34 gadus vecs izskatīgs, izglītots, veselīgs, finansiāli stabils gejs, kurš vēlētos kļūt par tēti vienam vai vairākiem bērniem un piedalīties audzināšanā (co-parenting). Ideālā variantā - tepat Latvijā. Vai kādam...

Atbildes: 5, Skatījumi: 1786, Ievietots: 13. jūl 2016 04:26, pēdējās izmaiņas: 11. feb 20:17 Lasīt vairāk
  • ​Čau, topošais vecāk, vai jau esošais vecāk! Gribu lūgt tavu viedokli par augstskolas projekta ieinteresētu tēmu. Tas Tev aizņems tikai vienu minūti vai pat mazāk! Lūdzu, Tevi aizpildīt zemāk atrodamo aptaujas anketu. Paldies, jau...

Atbildes: 1, Skatījumi: 700, Ievietots: 23. mar 2017 05:50, pēdējās izmaiņas: 11. feb 20:12 Lasīt vairāk
  • Sveiki varbūt kads spēs palīdzēt un ir gudrāks par mani, lieta tada ka bija ātrais kredīts sanāca čp un aizgāja līdz piedzinējiem no kopējas summas kas bija 300 euro ar visu viņu izdeumiem. vienojos ar piedzineju par atmaksu pa daļām....

Atbildes: 2, Skatījumi: 1117, Ievietots: 5. sep 2017 14:52, pēdējās izmaiņas: 11. feb 20:10 Lasīt vairāk
  • ​Labdien!Lūdzu aizpildīt īsu aptauju (3 tēmas par bērna attīstību, katrai 5 jautajumi). Tas nepieciešams psiholoģijas bakalaura darba...

Atbildes: 1, Skatījumi: 323, Ievietots: 7. feb 22:43, pēdējās izmaiņas: 9. feb 14:31 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE