Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• vai šeit ir kāds,  kurš izņēmis parmaksatos nodokļus no holandes? 

Atbildes: 0, Skatījumi: 2, Ievietots: šodien 14:12, pēdējās izmaiņas: šodien 14:12 Lasīt vairāk
  • ​Sveiki,Kā zināms, rudenī Latvijā ir diezgan mazs piedāvājums ar vietām, kur atpūsties ar ģimeni svaigā gaisā. Šī iemesla dēļ, mēs esam izdomājuši kaut ko mainīt un izveidot atrakciju parku ar ķirbju tēmu. Nav noslēpums, ka...

Atbildes: 0, Skatījumi: 34, Ievietots: vakar 15:38, pēdējās izmaiņas: vakar 15:38 Lasīt vairāk
  • Biju ar draudzeni Siberikas veikalā T/C Spice un man meitenes pārdevējas piedavāja izmēģināt sejas serumu. Tas bij super! Ļoti viegla konsistencija, uzreiz uzsūcas adā un pat uzreiz it sajūta, ka āda ir mitrināta un atjaunota! Man ļoti...

Atbildes: 0, Skatījumi: 89, Ievietots: 19. jan 12:45, pēdējās izmaiņas: 19. jan 12:45 Lasīt vairāk
  • Sveicieni māmiņām kurām ir vairāki bērniņi. pārdodam lietotu divuļamas gultas vienu zem otras. Gutai ir nestandarta izmērs gatavots uz pasūtījumu. Augšējās gultas garums 170cm un platums 85cm zem tās apakšā vēl viena gulta ar...

Atbildes: 0, Skatījumi: 51, Ievietots: 18. jan 14:13, pēdējās izmaiņas: 18. jan 14:13 Lasīt vairāk
  • Gribu padalīties ar laimīgo pirkumu - nopirku sev melno kermeņa eļļu, kura ideāli der manai sausai ādai. ņemot vēra mūsu laika apstakļus (gan auksti, gan vējš), tas ir patiešam glābejs manai sejai. Vispar tas sviests ir baigi ciets, bet...

Atbildes: 0, Skatījumi: 113, Ievietots: 18. jan 12:20, pēdējās izmaiņas: 18. jan 12:20 Lasīt vairāk
  • Pagaidmājinieks Harijs. Par cik Harijam patīk bērni un bērniem patīk Harijs, neatrodu labāku vietu par šo. :) Harijam ir 7 mēneši, viņš meklē jauku ģimeni, kura būs mīlēts, lolots, izrotaļājies un veselīgi paēdis. Harijs ļoti mīl...

Atbildes: 0, Skatījumi: 59, Ievietots: 17. jan 07:49, pēdējās izmaiņas: 17. jan 07:49 Lasīt vairāk
  • Sveicinātas dāmas (un iespējams kungi),Tā kā virs nestrādāju, man nav darba piedāvātās veselības apdrošināšanas polises, līdz ar to vēlējos noskaidrot, vai ir vērts iegādāties kādu gaidību/dzemdību laikam, ir vērts?Man...

Atbildes: 0, Skatījumi: 191, Ievietots: 16. jan 14:50, pēdējās izmaiņas: 16. jan 14:50 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Ir jautājums par nevainības zaudēšanu... Ir tā, ka es savos gados vēl ar vien esmu nevainīga un tagad veidojas attiecības ar jauku vīrieti, bet tomēr lai arī cik viņš man liktos saprotošs, doma, ka man viņam būtu jāatzīstas...

Atbildes: 4, Skatījumi: 1287, Ievietots: 27. dec 2017 09:33, pēdējās izmaiņas: 16. jan 10:29 Lasīt vairāk
  • Labdien. Varbut  the ir kads fizioterapeits,kas varietu  ieteikt ko darit? Musu 13 menesus veca metina sez ar liku muguru,kops 6 menesu vecuma kad iemacijas sedet ta ari sez,kad sez uz kajinam tad mugura ir taisna!vairaki fizioterapeiti ir...

Atbildes: 0, Skatījumi: 181, Ievietots: 16. jan 09:46, pēdējās izmaiņas: 16. jan 09:46 Lasīt vairāk
  • Cik aktuālas mūsu laikos ir šūpuļdziesmas ?   

Atbildes: 1, Skatījumi: 247, Ievietots: 13. jan 22:36, pēdējās izmaiņas: 15. jan 09:28 Lasīt vairāk
  • ​Sveiki! Rakstu bakalaura darbu par ALTUM mājokļa atbalsta programmu jauniešiem, kas tiks ieviesta 2018. gada pavasarī. Aptaujā atvērto jautājumu nav, aizņems max 10 minūtes. Mērķis - apzināt, vai mājokļi kļūs pieejamāki...

Atbildes: 1, Skatījumi: 304, Ievietots: 11. jan 12:29, pēdējās izmaiņas: 14. jan 20:05 Lasīt vairāk
  • Auskari, nereti ir viens no mazo dāmīšu kārotākajiem sapņiem 

Atbildes: 0, Skatījumi: 242, Ievietots: 14. jan 12:50, pēdējās izmaiņas: 14. jan 12:50 Lasīt vairāk
  • ​Sveiki visām mammām un tētiem! Esat laipni gaidīti skaistumkopšanas salonā Auch beauty home - Rīgā, Artilērijas ielā 8 (iekšpagalmā), kur ļoti mājīgās un siltās telpās tiek veiktas dažās sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.

Atbildes: 0, Skatījumi: 167, Ievietots: 14. jan 12:36, pēdējās izmaiņas: 14. jan 12:36 Lasīt vairāk
  • Meklēju vienu auklējamo bērniņu ārzemēs ar dzīvošanu ģimenē.Ir pieredze strādājot ģimenēs par auklīti,ir rekomendācijas.Rakstiet,lūdzu,uz ē-pastu  zemite110@inbox.lvPaldies!

Atbildes: 1, Skatījumi: 355, Ievietots: 6. jan 09:01, pēdējās izmaiņas: 13. jan 13:01 Lasīt vairāk
  • Varbūt kāda var ieteikt ko darīt, ja esmu diezgan smagi kautkur apsaldējusies? Uz tualeti jāskraida ik pa 3-5min ar sāpēm līdz asarām, un urīns jau ir ar asinim, rozā..Pie ārsta tikt nevaru jo pieraksts jāgaida, bet jāiet uz darbu.Ko...

Atbildes: 7, Skatījumi: 9858, Ievietots: 30. jūl 2013 12:20, pēdējās izmaiņas: 13. jan 02:04 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE