Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Bērna piedzimšana Anglijā.

Sveiki! Šobrīd esmu 11 grūtniecības nedēļā. Ar vīru domājam doties uz angliju bet tad jau man varētu būt 15 vai 16 grūtniecības nedēļa. Vēlējos uzzināt kā viss notiks lai varētu anglijā stāties uzskaitē ka esmu grūtniece ( šobrīd esmu Latvijā uzskaitē pie ginekologa). Vai Latvijas ārstiem man ir jādod kāda izziņa priekš Anglijas vai kā...? Esmu lielā nesaprašanā ko darīt un kas mani sagaida. HELP...

Ievietots 12. sep 16:13

Ieraksti komentāru
Secība:

nabina

Nu vispirms tev anglija vajadzes NI numuru dzives vietas pieradjumu (kadu rekinu par elektribu, gazi) tad dosies uz tuvako Health centru un registresies GP tas bus tavs gimenes arsts un tu ari pateiksi ka esi stavokli tik un tik nedelas un ka vajag Midwife (vecmate/ginekologs) domaju bus labi ja varesi izstastit vecmatei par grutniecibas norisi u.t.t. un penem lidzi mates pasi, lai vari visu vajadzigo atcereties.
Pievienots 13. sep 15:19

Atbildēt komentāram

No Latvijas ārstiem (ģimenes ārsta un ginekologa) ir vajadzīga kāda izziņa vai kas cits? Vai tikkai manis stāstītais par grūtniecības norisi un analīžu rezultātiem...?
Pievienots 15. sep 14:43

nabina

Nevajadzes izzinu, tikai pasai bus jazin un jaizstasta vecmatei visu ko vina prasis. Domaju ka vini tapat tev taisis visas viniem vajadzigas analizaes no jauna. Bet ja tev ir kadas problemas grutniecibas laika vai ar mazuli tad gan paprasi kadu izzinu seit Latvija.
Pievienots 15. sep 14:57
Paldies! Tu man ļoti palīdzēji.
Pievienots 15. sep 15:49


 

LAPAS KARTE