Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

jauniņā52

kredīts pieaug

Sveiki varbūt kads spēs palīdzēt un ir gudrāks par mani, lieta tada ka bija ātrais kredīts sanāca čp un aizgāja līdz piedzinējiem no kopējas summas kas bija 300 euro ar visu viņu izdeumiem. vienojos ar piedzineju par atmaksu pa daļām. pēc trim menešiem priecājos ka nu jau puse atmaksāta domāju ka nākoš menes segšu visu summu bet paskatos un mans kredīts ir 586.83 euro?? esmu šokā summa nevis samazinās bet pieaug. kur vērsties tālāk? piedzinējs man atbildēja ka viss ir likumīgi. 
Ir man e-pasta vēstules par 300 euro un 50 euro meneša maksājumu 6 mēnešos kredīts būtu dzēsts bet nu nezinu kur vērsties??

Ievietots 5. sep 2017 14:52

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Ne ar piedzinēju, bet ar juristu ir jākonsultējas par līguma nosacījumiem. Tos jau mēs šeit neviens nezinām.
Pievienots 10. sep 2017 10:26

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Gribu padalīties ar labu saitu, kas var noderēt. ir labi nosacījumi un izdevīgas iespējas. Labi vismaz zināt variantus, ja nu ir vajadzība kādreiz.
Pievienots 11. feb 20:10

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE