Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Autors anonīms

kredīts pieaug

Sveiki varbūt kads spēs palīdzēt un ir gudrāks par mani, lieta tada ka bija ātrais kredīts sanāca čp un aizgāja līdz piedzinējiem no kopējas summas kas bija 300 euro ar visu viņu izdeumiem. vienojos ar piedzineju par atmaksu pa daļām. pēc trim menešiem priecājos ka nu jau puse atmaksāta domāju ka nākoš menes segšu visu summu bet paskatos un mans kredīts ir 586.83 euro?? esmu šokā summa nevis samazinās bet pieaug. kur vērsties tālāk? piedzinējs man atbildēja ka viss ir likumīgi. 
Ir man e-pasta vēstules par 300 euro un 50 euro meneša maksājumu 6 mēnešos kredīts būtu dzēsts bet nu nezinu kur vērsties??

Ievietots 5. sep 2017 14:52

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Ne ar piedzinēju, bet ar juristu ir jākonsultējas par līguma nosacījumiem. Tos jau mēs šeit neviens nezinām.
Pievienots 10. sep 2017 10:26

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Gribu padalīties ar labu saitu, kas var noderēt. ir labi nosacījumi un izdevīgas iespējas. Labi vismaz zināt variantus, ja nu ir vajadzība kādreiz.
Pievienots 11. feb 20:10

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE