Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Autors anonīms

kredīts pieaug

Sveiki varbūt kads spēs palīdzēt un ir gudrāks par mani, lieta tada ka bija ātrais kredīts sanāca čp un aizgāja līdz piedzinējiem no kopējas summas kas bija 300 euro ar visu viņu izdeumiem. vienojos ar piedzineju par atmaksu pa daļām. pēc trim menešiem priecājos ka nu jau puse atmaksāta domāju ka nākoš menes segšu visu summu bet paskatos un mans kredīts ir 586.83 euro?? esmu šokā summa nevis samazinās bet pieaug. kur vērsties tālāk? piedzinējs man atbildēja ka viss ir likumīgi. 
Ir man e-pasta vēstules par 300 euro un 50 euro meneša maksājumu 6 mēnešos kredīts būtu dzēsts bet nu nezinu kur vērsties??

Ievietots 5. sep 2017 14:52

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Ne ar piedzinēju, bet ar juristu ir jākonsultējas par līguma nosacījumiem. Tos jau mēs šeit neviens nezinām.
Pievienots 10. sep 2017 10:26

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Gribu padalīties ar labu saitu, kas var noderēt. ir labi nosacījumi un izdevīgas iespējas. Labi vismaz zināt variantus, ja nu ir vajadzība kādreiz.
Pievienots 11. feb 20:10

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE