Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

jauniņā52

kredīts pieaug

Sveiki varbūt kads spēs palīdzēt un ir gudrāks par mani, lieta tada ka bija ātrais kredīts sanāca čp un aizgāja līdz piedzinējiem no kopējas summas kas bija 300 euro ar visu viņu izdeumiem. vienojos ar piedzineju par atmaksu pa daļām. pēc trim menešiem priecājos ka nu jau puse atmaksāta domāju ka nākoš menes segšu visu summu bet paskatos un mans kredīts ir 586.83 euro?? esmu šokā summa nevis samazinās bet pieaug. kur vērsties tālāk? piedzinējs man atbildēja ka viss ir likumīgi. 
Ir man e-pasta vēstules par 300 euro un 50 euro meneša maksājumu 6 mēnešos kredīts būtu dzēsts bet nu nezinu kur vērsties??

Ievietots 5. sep 2017 14:52

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Ne ar piedzinēju, bet ar juristu ir jākonsultējas par līguma nosacījumiem. Tos jau mēs šeit neviens nezinām.
Pievienots 10. sep 2017 10:26

Atbildēt komentāram

JohnB

Gribu padalīties ar labu saitu, kas var noderēt. ir labi nosacījumi un izdevīgas iespējas. Labi vismaz zināt variantus, ja nu ir vajadzība kādreiz.
Pievienots 11. feb 2018 20:10

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE