Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Atteikšanās velme no antidepresantiem

Labdien!Velētos,lai dalāties pieredzē kā viss veiksmīgāk Jūs esat tikušas galā ar antidepresantu izbeigšanas lietošanu-?Varbūt ir kādas zāles(no kurām svars nepalielinās) kas spētu aizstāt antidepresantu būtību attiecībā uz trauksmes brīžiem,varbūt ir kāda,kura ir saskārusies ar līdzīgu situāciju pati vai kāds tuvs cilvēks ir saskāries ar tādu lietu kā vegitatīvā nervu distonija/depresija....situācija tāda,kad jau gadu esmu antidepresantu gūstā un ne tapēc,kad joprojām justos slikti,bet gan dēļ tā kad ir jau šo zāļu pieradums un netieku no tām tik vienkārši nost(sākas galvas reiboņi) un nepatīkamas izjūtas,spiediena maiņa....kaut vai cenšoties tikt no viņām nost(lietoju arketis20mg nu jau 4daļu no tabletes 1x/d) mēģinu aizstāt šīs zāles ar spitomin un fluanxol-bet nekā.....varbūt jums ir bijus tāda pati problema un esat veiksmīgi atradušas metodi kā ar šo cīnīties ,jo no šīm zālem vaiprātīgi aug svars Paldies tiem,kas var dot savu padomu 

Ievietots 25. jūl 2017 17:07

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Diez vai te ir kāds ar psihiatra izglītību,tādēļ labāk šo jautājumu pārrunāt ar savu ārstējošo ārstu.
Pievienots 30. jūl 2017 07:21

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE