Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

kāpēc gan nē?

Biju uz pēcdzemdību apskati-viss ideāli! Jautājums par spirāli u.t.t. Pēc pirmā bērna to ievietoja kādā 8.nedēļā pēc dzemdībām. Šoreiz pateica,ka tikai pēc pusgada vai ari pēc pirmajām mr! Kāpēc gan tā?! Radiniecei tāds pats pēcdzemdību laiks un viņai piedāvāja uzreiz! Kas pie vainas? Vai var būt tas,ka atšķirība bērnu dzimumā? Man šobrīd meita. Pirmais dēls. Varbūt kāda zina kāpēc tā? Pie ārstes apjuku un šis jautājums izpalika.Arī tabletes neieteica,jo tomēr hormoni...

Ievietots 15. jūl 11:44

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Vaina nav dzimumā,tas tak lejasgalu neietekmē vai tev ir piedzimis dēls vai meita .Vaina ir pašā ārstē-katrai savi uzskati un pieredze.Spirāli vieglāk ir ielikt mr laikā,jo tad dzemdes kakls ir pavēries.Jūsu ārste nemāk ielikt spirāli pie aizvērta,tā visa atšķirība. Vēl jau varbūt arī ir citi apsvērumi(hormoni,laktācija utt,ko neņemos apspriest,bet es mainītu ginekologu .
Pievienots 16. jūl 12:52

Atbildēt komentāram

Da nē,viņa man iepriekš lika,kad vēl mr nebija sākušās. Arī radiniecei tagad liks tāpat! Jā,ienāca prātā mainīt dakteri. Bet ne šī iemesla pēc.
Pievienots 17. jūl 14:01
man spirāli lika 6 mēnešus pēc mazā dzimšanas, man nedrīkstēja agrāk likt, jo bij dzemde noslīdējusi.. un es tad staigāju katru mēnesi pie ārstes, un viņa tad skatījās, kas un kā.. tad man viņa ieteica vai izsargāties ar prezervatīviem vai lietot pharmatex (pesārijus).. . Labi, ka viss man sakārtojās - un jau 2.mēn atpakaļ man spirāli ielika. bet ir arī ļoti atkarīgs no ārsta, jo es pēc pirmā bērniņa - man tik pēc gada ielika spirāli(kaut arī man bij viss kārtībā) - tādēl mainīju ārstu. un jautājot ārstam, kāpēc tā, ka man nelika, jo bij viss kārtībā - viņa man teica, ka tas ir viss atkarīgs no ārsta un viņa uzskatiem.
Pievienots 20. jūl 13:43

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE