Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• labdien! Esmu grùtn 11 nedèĺà..uz sonografiju jàiet tikai nàkamnedèĺ.diemźèl mana àrste man paziñoja, ka asinsanalìzes ir šaubìgas un bùs nàkošned.jànodod vèl, uz maniem jautàjumiem konkrètas atbildes nesniedza, teica, kad...

Atbildes: 0, Skatījumi: 94, Ievietots: vakar 10:02, pēdējās izmaiņas: vakar 10:02 Lasīt vairāk
  • Manu mazmeitiņu 4 gadiņi aizveda pie zobārsta apskate 20eiro .Vairākus zobus vajag labot mūs nostāda fakta priekšā vai nu jāgaida 1-2 gadi vai var salabot par 400 eiro ar anestēziju tūlīt.Vai vēl kāda mamma ir bijusi šadas izvēles...

Atbildes: 1, Skatījumi: 68, Ievietots: 25. mai 14:35, pēdējās izmaiņas: vakar 08:28 Lasīt vairāk
  • ​Sokrata tautskola aicina piedalīties Artas Skudras-Štarkas vadītajā ģimeņu atbalsta grupā “Ģimenes Eņģelis”, 2018.gada 5., 12., 19. un 26. jūnijā, plkst. 18.30 – 20.30., Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā,...

Atbildes: 0, Skatījumi: 70, Ievietots: 24. mai 11:27, pēdējās izmaiņas: 24. mai 11:27 Lasīt vairāk
  • Jusu projektu finansejums lidz 500.000.000 €guichardmarc739@gmail.comsanemt kreditu ar parliecibu.

Atbildes: 1, Skatījumi: 123, Ievietots: 23. mai 16:33, pēdējās izmaiņas: 23. mai 16:34 Lasīt vairāk
  • Sveiki. Uzrunāju visus vecākus, kuru bērniem ir komunikācijas traucējumi, tas ir, bērns ir nerunājošs, bērnam ir dzirdes traucējumi, funkcionāli traucējumi, sindroms, kas apgrūtina bērnam sazināšanos vai jebkāds cits...

Atbildes: 0, Skatījumi: 120, Ievietots: 23. mai 11:25, pēdējās izmaiņas: 23. mai 11:25 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas!Esmu mazuļa gaidībās un laiks domāt par lietu pirkšanu un domāšanu!Interesē autiņbiksītes kādas lietojat saviem mazajiem, atsauksmes un interesevarbut kāda mamma zin labus pamperus no Zviedrijas!?

Atbildes: 1, Skatījumi: 141, Ievietots: 21. mai 19:44, pēdējās izmaiņas: 23. mai 07:10 Lasīt vairāk
  • Labvakar, velejos uzzinat stastus kā ir ka ir gaidāms trešais  berniņš? Kadu bridi bij doma pietiek ar 2 berniņiem, un te aizdomas ka iespejams bus pieteicies vel viens. Uztraucos kā ir gaidit jau 37gados!?

Atbildes: 1, Skatījumi: 108, Ievietots: 22. mai 19:59, pēdējās izmaiņas: 23. mai 07:08 Lasīt vairāk
  • ​Sveiciens māmiņām un tētiem!Mums ir labas zinas no Lil House attīstošo rotāļu mājiņu komandas! MĒS IZSLUDINAM KONKURSU ĢIMENĒM AR BĒRNIEM UN VIŅU DRAUGIEM!04.06.2018. izlozesim un musu fb konta pazinosim 2 uzvaretajus, kuriem...

Atbildes: 0, Skatījumi: 125, Ievietots: 20. mai 17:39, pēdējās izmaiņas: 20. mai 17:39 Lasīt vairāk
  • Labdien! Esmu RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studente. Lai veiksmīgi pabeigtu savu kvalifikācijas darbu,nepieciešama Jūsu palīdzība ar aptaujas aizpildīšanu. Tas aizņems maksimums 5min Jūsu laika.Jau iepriekš...

Atbildes: 0, Skatījumi: 158, Ievietots: 20. mai 13:52, pēdējās izmaiņas: 20. mai 13:52 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Šobrīd rakstu bakalaura darbu saistībā ar autovadītājiem un gājējiem satiksmē. Vēlējos Jums palūgt palīdzību un izteikt savu viedokli izpildot aptauju. ej.uz/aptaujaautovaditajiem Ļoti novērtēšu katru atbildi! 

Atbildes: 1, Skatījumi: 554, Ievietots: 9. mai 18:46, pēdējās izmaiņas: 20. mai 03:51 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Mans dēls ir pusgadu vecs, bet vēl arvien ceļas reizi naktī uzēst (baroju ar pudelīti). Pāris naktis nogulēja līdz 7 rītā, bet pieļauju, ka, tā kā bija apslimis, tas varētu būt bijis zāļu efekts. Teorētiski, ņemot vērā...

Atbildes: 17, Skatījumi: 8721, Ievietots: 17. dec 2016 11:04, pēdējās izmaiņas: 19. mai 23:10 Lasīt vairāk
  • Loti velos uzzinat ko un ka man darit. ar draudzeni izskiramies .ir kopiga meitina 9 menesi. mate tiesa iesniedza prasibu par netuvosanos. uzrakstiju pretprasibu par atcelsanu .tiesa atkal zaudeju jo mate un vinas 12 gadiga meita sniedza nepatiesas...

Atbildes: 19, Skatījumi: 9859, Ievietots: 19. dec 2016 22:15, pēdējās izmaiņas: 19. mai 23:10 Lasīt vairāk
  • Meklēju vienu auklējamo bērniņu ārzemēs ar dzīvošanu ģimenē.Ir pieredze strādājot ģimenēs par auklīti,ir rekomendācijas.Rakstiet,lūdzu,uz ē-pastu  zemite110@inbox.lvPaldies!

Atbildes: 4, Skatījumi: 1769, Ievietots: 6. jan 09:01, pēdējās izmaiņas: 19. mai 20:57 Lasīt vairāk
  • Organizēju aizraujošas vasaras nometnes jaunajiem tehnoloģiju faniem vecumā no 9-15 gadiem. Nometnes norisināsies no 9.00 - 17.00 Mārupes pamatskolā.Programmētāju piedzīvojums nākotnē11.-15.jūnijs / 18.-22.jūnijsDienas nometne, kuras...

Atbildes: 0, Skatījumi: 147, Ievietots: 15. mai 10:58, pēdējās izmaiņas: 15. mai 10:58 Lasīt vairāk
  • Sveiki.Man problēma ar vēderu,tas ir kā balons.Piecełoties tas ir ciets kā balons apsēžoties kā płecka.Vai būtu jāmeklē speciālista palīdzība?

Atbildes: 0, Skatījumi: 234, Ievietots: 14. mai 16:47, pēdējās izmaiņas: 14. mai 16:47 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE