Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveikas māmiņas! Nespēju izlemt kur dzemdēt! Kuldīgas slmnīcā vai Ventspils slimnīcā... Dalieties ar savu pieredzi šajās slimnīcās...?

Atbildes: 2, Skatījumi: 499, Ievietots: 31. okt 15:02, pēdējās izmaiņas: šodien 09:34 Lasīt vairāk
  • Meklēju auklīti uz neregulāru laiku un stundām. - Tā kā nemāku plānot savu laiku un gribu tomēr sakārtot māju un ievilkt elpu vēlētos uz stundām darba dienu vidū aulkīti savai 5+ mēnešu vecajai meitiņai. Auklītei vajadzētu ar...

Atbildes: 0, Skatījumi: 15, Ievietots: vakar 21:44, pēdējās izmaiņas: vakar 21:44 Lasīt vairāk
  • Meitiņa intensīvi groza galvu pirms miega sevi tā aizmidzinot - It kā jau kopš pirmajām dienām tā ir un visu laiku attīstās normāli un nekas cits atskaitot nelielu tonusu kājiņās, kuras tagad ar masāžu mēģinām labot,...

Atbildes: 0, Skatījumi: 21, Ievietots: vakar 21:02, pēdējās izmaiņas: vakar 21:02 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Varbūt šeit kāds man var palīdzēt tikt skaidrībā! Situācija tāda ka bērna tēvs neregulāri maksā uzturlīdzekļus. Esmu bijusi pie tiesu izpildītāja,rakstījusi iesniegumus. Bet vēlos lai man priekš bērna katru mēnesi būtu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 54, Ievietots: vakar 12:31, pēdējās izmaiņas: vakar 12:31 Lasīt vairāk
  • Labdien! Varbūt variet palīdzēt. Ļoti meklēju dzelteno glāzi  kur virsū putna ar lielu knābi attēls. Bildīti  šeit  nevar  ielikt... atsūtīšu  privāti.Glāze ir no Rio akcijas. Varbūt jums ir mājās šāda glāze vai ziniet kādu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 122, Ievietots: 13. nov 19:15, pēdējās izmaiņas: 13. nov 19:15 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Varbūt kādai grūtniecei ir nepieciešamas šīs zāles. Man ir palikušas pāri 14 šlirces. Pārdodu lētāk nekā aptiekā, apm. pa 15EUR.

Atbildes: 0, Skatījumi: 82, Ievietots: 13. nov 18:55, pēdējās izmaiņas: 13. nov 18:55 Lasīt vairāk
  • Sveicinati es dzivoju arzemes un veletos uzzinat ko man dirait ja es velos ateikties no berna kur man jagriezas

Atbildes: 2, Skatījumi: 412, Ievietots: 9. nov 17:13, pēdējās izmaiņas: 13. nov 06:24 Lasīt vairāk
  • Sveikas māmiņas un tēti! :) Nolēmu ar Jums padalīties savā pieredzē un atklājumā!Vai Jūs zināt, kas ir deguna aspirators? Tagad es zinu!Nesen atklāju deguna aspiratoru no BENNY un tas ir kaut kas kolosāls! Tas strādā sekojoši: pievieno...

Atbildes: 5, Skatījumi: 351, Ievietots: 11. nov 12:01, pēdējās izmaiņas: 12. nov 11:06 Lasīt vairāk
  • Atbildes: 3, Skatījumi: 350, Ievietots: 12. nov 07:58, pēdējās izmaiņas: 12. nov 10:20 Lasīt vairāk
  • ​Ir mums 3 superīgi mīluļi (kaķi) .meitiņai (6 mēneši) visu laiku slimo patstavīgi iesnas,klepus,sēkšana,smakšana un pamatīgs dermatits.beidzot atklājām iemeslu -kaķi.esmu izmisumā -ko darīt ar mīluļiem?!?!? Patversmes neņem...

Atbildes: 1, Skatījumi: 350, Ievietots: 26. okt 20:45, pēdējās izmaiņas: 10. nov 20:09 Lasīt vairāk
  • Labdien!Labdien! Tiek meklēti Jelgavā vai tās tuvumā dzīvojoši vecāki (tēti un mammas) dalībai diskusijā Jelgavā. Diskusijas dalībniekiem jābūt ar vidējo izglītību un kādam no bērniem jāmācās 1.-12. klasē. Par dalību diskusijā...

Atbildes: 0, Skatījumi: 200, Ievietots: 9. nov 14:03, pēdējās izmaiņas: 9. nov 14:03 Lasīt vairāk
  • Mans 7 gadnieks liels kultūras mīļotājs. Tā kā biļetes dārgas, gribas rūpīgi izvēlēties kultūras notikumu. Ko esat redzējuši? Ko ieteiktu? Der arī ārpus Rīgas, ja nu kaut kas reģionos vispār ir. Mēs varam ieteikt DDT repertuāru.  Paldies! 

Atbildes: 2, Skatījumi: 422, Ievietots: 3. nov 07:29, pēdējās izmaiņas: 8. nov 19:54 Lasīt vairāk
  • Sveiki, mammas!Kādai bērniņam ir bijusi pieredze ar laktozes nepanesību?Varbut varat padalīties pieredzē?

Atbildes: 0, Skatījumi: 276, Ievietots: 7. nov 16:03, pēdējās izmaiņas: 7. nov 16:03 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mammas!Vēlējos uzzināt kāda būtu labākā dāvana ejot raudzībās? Un ko noteikti nevajadzētu dāvināt?Paldies jau iepriekš :)

Atbildes: 3, Skatījumi: 1001, Ievietots: 15. sep 15:40, pēdējās izmaiņas: 6. nov 15:05 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Gribēju noskaidrot vai kādai sievietei ir tāda pati situācija un kas tas varētu būt!Man jau kādu mēnesi velk vēderas lejasdaļu, un ir sāpes labajā pusē lejasdaļā, bet nav stipras sāpes un īsti par sapem to nevaretu nosaukt, ir...

Atbildes: 2, Skatījumi: 434, Ievietots: 31. okt 22:15, pēdējās izmaiņas: 4. nov 19:59 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE